Tekken 8 – Zwiastun Lee, trailer premierowy i reklama z Hafþórem

Tylko osiem nocy dzieli nas od premiery gry i twórcy nie dadzą nam o tym zapomnieć.

Marketingowa maszyna Bandai Namco się nie zatrzymuje! Po zalewie ogromnej ilości informacji w weekend, w tym tygodniu dostaliśmy już kolejne trzy filmy promujące premierę Tekken 8.

Najpierw pojawiła się reklama, w której zobaczyliśmy kilka znajomych twarzy. Z teczkenowego świata była to czwórka znanych osobistości: Arslan Ash, KingJae, Geni1us, Sephiblack i gość specjalny — aktor Hafþór Björnsson! Reklama przypomina produkcje ze złotej ery PS2 – mi się podoba.

Następnego dnia dostaliśmy zwiastun przedostatniej grywalnej postaci z podstawki Srebrnowłosego Demona — Lee Chaolan. Oznacza to, że za tydzień powinniśmy dostać Devil Jina. No, chyba że dostaniemy go w piątek jak Alisę w zeszłym tygodniu. Ale to raczej była okazja sponsorowana przez LCQ TWT.

Lee Chaolan

Styl walki: Sztuki Walki
Narodowość: Japonia

Li Chaolan wychował się kiedyś w trudnych warunkach jako adoptowany syn Heihachiego Mishimy, a obecnie stoi na czele globalnego producenta humanoidów o nazwie Violet Systems.
Lee, który żywi silną nienawiść do Heihachiego i Kazuyi Mishimy, kontaktuje się z Larsem Alexanderssonem, który zbuntował się przeciwko Mishima Zaibatsu, aby wykorzystać go jako pionka do zemsty na nich.
Jednak Lee wczuwa się w wielkie pragnienie Larsa prawdziwego pokoju i aby wesprzeć jego plan, razem tworzą armię rebeliantów „Yggdrasil” i służą jako jego sztab.
Z drugiej strony Kazuya, dowodzący Kompanią G, która zwyciężyła w bitwie z Mishima Zaibatsu, kontynuuje inwazję, a świat narażony jest na kolejne fale militarnej dominacji.
Jednak Lee, który doskonale zna osobowość Kazuyi, opracował różne bronie, które w pełni wykorzystują jego wiedzę i ogromne zasoby, jako środek zaradczy przeciwko Kompanii G.
Wykorzystując dużą łódź latającą Vidofnir, zbudowaną przy pomocy genialnego naukowca doktora Bosconovitcha, oraz motocykle bojowe, armia rebeliantów prowadzi mobilne bitwy i zaczyna osiągać wyniki przeciwko Kompanii G w różnych lokalizacjach.
Co więcej, Lee wprowadza kombinezon bojowy nowej generacji, odpowiedni do walki w zwarciu, jako atut w walce z wrogami wyposażonymi w mocny pancerz, nieprzenikniony bronią palną.
Nazywa się „Fioletowy Garnitur”. Ubrany w cudowną zbroję, która zawiera najlepszą humanoidalną technologię i cechy odzwierciedlające jego własną estetykę, Lee rzuca się na pole bitwy.

Dzisiaj z kolei w sieci pojawił się Launch Trailer, który w ciągu minuty postara się was nahajpować na grę. Cóż… według mnie wcześniejsze rzeczy były ciekawsze od niego, ale sprawdźcie sami.

Tekken 8 zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC już 26 stycznia 2024 roku, a już teraz możecie zagrać w demo gry.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments