Joe Crush wygrywa LCQ i dostajemy zwiastun Alisy!

Poznaliśmy ostatniego finalistę Tekken World Tour oraz zobaczyliśmy zwiastun kolejnej postaci!

JoeCrush zamknął listę uczestników finałów Tekken World Tour 2023! W Nowym Orleanie do udziału zgłosiło się 331 graczy, ale to właśnie Amerykanin pokonał wszystkich i jutro stanie do walki o Mistrzostwo Sezonu 2023 w Tekken 7.

W kwalifikacjach udział wzięli również między innymi: Rest, Genghis D0n, Shirdel, Shadow 20z, AK, PhiDx, JDCR, Infested, Pinya, Spero Gin, ty, WayGamble i AyoRichie. Świetnie zaprezentował się PhiDx, który zajął trzecie miejsce oraz AK, który niestety znowu skończył na drugim miejscu. Jak sami widzicie, za oceanem nie pojawiło się dużo graczy spoza Ameryki, co pewnie spowodowane było sporym kosztem takiej wycieczki. Jeśli porównamy to do rozgrywek w Amsterdamie rok wcześniej, to wypada to blado. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie to ciekawsze miejsce.

Na sam koniec organizatorzy zaprezentowali nam zwiastun kolejnej postaci z Tekken 8Alisy! Ruski robot dostał skarpetę i poszukuje swojego miejsca na świecie.

Alisa Bosconovitch

Styl walki: Wysoka manewrowość bojowa przy użyciu silników odrzutowych
Narodowość: Rosja

Alisa Bosconovich to android bojowy stworzony, aby chronić Jina Kazamę, szefa Mishima Zaibatsu.
Dawno, dawno temu Alisa została pozbawiona kontroli na rozkaz swojego mistrza Jina, a w wyniku śmiertelnej bitwy z zakochanym w niej Larsem Alexanderssonem zmuszona była przestać funkcjonować.
Następnie została cudownie zrestartowana dzięki wysiłkom Larsa i jego przyjaciół i obecnie jest aktywna jako członek armii rebeliantów.
Jednakże ostatnio Alisa boryka się z problemem polegającym na tym, że „informacje Larth często mieszają się z jej rutynowym myśleniem, co powoduje wzrost temperatury”.
Podejrzewając, że w programie występuje poważny błąd, Alisa zwraca się do swojego twórcy, doktora Bosconovitcha, z prośbą o konserwację.
Po kilku tygodniach otrzymuje poważne ulepszenie i dowiaduje się czegoś zaskakującego.
Nie tylko nie znaleziono w niej błędu, ale także zniknęła „funkcja kontrolna”, która powodowała, że ​​w przeszłości walczyła z Larsem.
„Jesteś teraz wolna. Od teraz żyj tak, jak chcesz”.
Widząc delikatny uśmiech doktora Bosconovitcha na jej twarzy, przez chwilę wydawało się, że uśmiech kogoś innego nałożył się na jej uśmiech, a Alisa również się uśmiechnęła.
Lecąc do domu, Alisa po cichu składa przysięgę. Tym razem ruszy naprzód z Larsem z własnej woli.

Tekken 8 zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC już 26 stycznia 2024 roku, a już teraz możecie zagrać w demo gry.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments