Frizen wygrywa Majora w Poznaniu!

Adrian zgarnia drugi turniej i staje się głównym faworytem do wyjazdu na finały w Lyonie!

Po dwóch dniach zmagań w Poznaniu ostatni Turniej Tekken 7 rangi Major jest już za nami. Adrian Frizen Szydłowski drugi raz z rzędu rozprawił się z każdym przeciwnikiem, który stanął na jego drodze!

Podczas Poznańskiej Game Areny w turnieju Tekken 7 udział wzięło 62 graczy. Już sobotnie zmagania dostarczyły nam nie lada emocji. Przez to, że seria turniejów jest trochę chaotyczna, mieliśmy dosyć ciekawe ustawienia w drabince. Już w drugiej rundzie mogliśmy zobaczyć walki pomiędzy Batim i Tenshimitsu lub Zakuu z Why’em. Są starcia, które zazwyczaj widzieliśmy w niedzielnych finałach. Całą drabinkę znajdziecie [tutaj], a do walki na głównej scenie zakwalifikowali się: Frizen, Why, Bati, Jaskarnet, Lakomy i Tokis. Z górnej drabinki w finale zameldował się Frizen, z kolei po długiej przeprawie przez dolną drabinkę był to Arek Łakomy. Rozpędzony Arek to siła, z którą nie każdy może się mierzyć i przedstawił dosyć solidne argumenty, doprowadzając do resetu drabinki. Adrian jednak wraz z resetem odświeżył swoje podejście do kolejnych meczów i ograł Arka 3 do jaja. Tym samym Frizen wygrał wszystkie majory kwalifikacyjne i jest niekwestionowanym liderem rankingu polskich kwalifikacji na Tekken EU Cup.

Wszystkie mecze finałowe możecie obejrzeć na playliście dostępnej [tutaj].

Będzie jeszcze tylko jedna okazja do zdobycia punktów, podczas zmagań w Łódzkim BaseStacku. Na ten moment Polskę w Lyonie będą reprezentować Frizen i Bati.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Why
28/10/2023 06:18

Następnym razem cie pokonam Adrianie Frizen Szydłowski!!!