Bati wygrywa 2 turniej kwalifikacyjny do Tekken Cup EU

Wydarzenie odbyło się w Sokółce za sprawą tamtejszych retro maniaków.

Pierwszy turniej Tekken 7 organizowany w Sokółce przeszedł już do historii! Zwycięzcą okazał się Kamil ’Bati’ Przygodzki, który w wielkim finale pokonał Antoniego ’Zakuu’ Dziergowskiego. Było to spore widowisko, ponieważ panowie rozegrali maksymalną ilość meczów! Bati zresetował drabinkę, a następnie powtórzył wynik. Na trzecim miejscu uplasował się Hyden, a poza podium zameldował entryk. Turniej wypadł dobrze, więc mam nadzieję, że Sokólscy Retro Maniacy, zaproszą graczy do swojego Retro Muzeum w przyszłości na następną edycję.

Top 8 możecie szybko sprawdzić poniżej, a całą drabinkę znajdziecie tutaj: [click].

Jeśli chcecie sobie nadrobić wydarzenie, to na twitch.tv dostępna jest powtórka: [click].

Turniej był częścią polskich kwalifikacji do Tekken EU Cup, więc naturalnie gracze za udział w nim zdobyli punkty rankingowe. Jeśli do końca zmagań, został nam tylko turniej w Poznaniu podczas Poznań Game Arena, to możemy już powoli domyślać się, kto pojedzie do Lyonu reprezentować nasz kraj. Aktualna najlepsza szóstka graczy prezentuje się następująco:

Kwalifikacje wciąż trwają, więc jeśli chcecie wziąć w nich udział, to zapisać na turniej w Poznaniu możecie się tutaj: [click].

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Why
28/09/2023 10:53

Jeśli Zakuu zajmie 1 miejsce na PGA, a Bati drugie, to do Lyonu kto pojedzie?

Last edited 8 miesięcy temu by Why