Combat League: Street Fighter 6

Event date: 15/05/2024Categories:

To już ostatnia edycja Combat League, na której nie może was zabraknąć. Tematem przewodnim będzie Street Fighter 6!

🖊️ Zapisy zaczynają się z dniem dzisiejszym do 13.05.2024r. 23:59, a możliwość uczestniczenia można potwierdzić na miejscu, przez formularz https://forms.gle/6cPY1TxENzyC9vHk8
lub mailowo lounge@kinguin.io
📅Data: 15.05.2024r.
🕛Godzina: 17:00
💰Wpisowe: 20zł
🐧Uczestnicy otrzymają rabat -10% na barze!

📜Regulamin ogólny:
1. Nazewnictwo:
Walka – rozgrywana w systemie BO3 (Best of 3), czyli do dwóch wygranych setów.
Set – składa się z max 3/5 rund (1 set – jeden punkt).
Runda – zdobyta kulka.
2. Rozgrywki odbędą się na konsoli PS5 z wykorzystaniem dedykowanych kontrolerów SONY DualSense. Gracze mają możliwość podłączenia własnego kontrolera, tylko, jeśli jest on wspierany przez system Playstation (nie wymaga żadnej przejściówki, czy pobierania dodatkowych sterowników).
3. Przerwanie rundy bez uzasadnienia (np. przez przypadkowe wciśnięcie przycisku start, który MUSI być ustawiony na przytrzymanie przycisku) jest równoznaczne utracie rundy lub dalszej walki, o ile przeciwnik nie zgodzi się na jej kontynuowanie.
4. Przyciski ustawiane są przed walką. Możliwy jest tzw. „button check”, czyli włączenie meczu w celu sprawdzenia przycisków w grze, a następnie powrót na ekran wyboru postaci.
5. Jeśli zawodnik po trzykrotnym przeczytaniu jego imienia i nazwiska nie zgłosi się do stanowiska, organizator może rozstrzygnąć pojedynek na korzyść przeciwnika.
6. W przypadku sytuacji nieuwzględnionych w regulaminie decyzje podejmują organizatorzy.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie jego trwania.
8. Gracz, który zwycięży set musi zmienić postać, natomiast po przegranej walce gracz może wybrać inną lub tą samą postać.
9. Dynamiczne ustawienia są zabronione.
10. Pojedynki odbędą się w systemie BO3(do dwóch wygranych setów), natomiast półfinały oraz finały odbędą się w BO5(do trzech wygranych setów).
11. Turniej będzie się odbywać w formacie drabinkowym z możliwym podziałem na grupy, względem ilości uczestników.
12. Format może zostać zmodyfikowany w celu zwiększenia komfortu rozgrywek.
13. Dostępne będą podstawowe postacie.
14. Nagrody za zajęte miejsca przyznawane będą z uwzględnieniem ilości aktywnych uczestników turnieju.
15. W każdym secie pierwsza mapa jest wybierana LOSOWO (gracze mogą ustalić między sobą wybraną mapę, wyłącznie po zgodzie oby stron.

Combat League: SF6 | Facebook