Vending z piątym miejscem na Mistrzostwach Świata Skullgirls, a ShadyImpostor i Lord Venom z pierwszymi zwycięstwami w drugim sezonie SF6

Solidne wyniki od naszych scenowiczów.

W weekend w amerykańskim Chicago odbyła się tegoroczne edycja Combobreakera. W ostatnich latach to wydarzenie urosło do ogromnych rozmiarów i już teraz jest jednym z największych na świecie. Nie dziwi więc, że do wietrznego miasta znowu przybyło tysiące graczy chcących zawalczyć o najwyższe laury.

Turniejem z najwyższą rangą były Mistrzostwa Świata w Skullgirls 2nd Encore. W piątek odbył się turniej ostatniej szansy, który wygrał SonicFox. Udział wziął w nim również vending, który uplasował się na piątym miejscu. Wyniki obu graczy się powtórzyły w trakcie finałów, gdzie SonicFox został mistrzem świata, a nasz rodak zakończył rozgrywki na 5 miejscu!

Świetnie w nowy sezon rozgrywek Street Fighter 6 weszli również ShadyImpostor i Lord Venom. Obaj panowie dodali do swoich osiągnięć zwycięstwa w turniejach online. Shady wygrał szósty Set & Reset od Reversall, a Venom został nowym królem kopalni soli!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments