Trwa rejestracja do stress testu Mortal Kombat 1

To druga okazja po becie, która pozwoli nam sprawdzić odrodzone uniwersum.

NetherRealm Studios wspólnie z Warner Bros. zaskoczyło nas ujawnieniem Mortal Kombat 1 ledwo 2 tygodnie temu, a na horyzoncie pojawia się kolejna okazja, aby w Mortalka zagrać.

Wraz z ogłoszeniem gry od razu zapowiedziano beta testy w sierpniu. Udział w nich wezmą gracze, którzy złożyli preorder na grę w Xbox Store lub PS Store. Niestety odbędą się one tylko na Xbox Series X/S i PlayStation 5. Teraz natomiast zapowiedziano stress testy, które mają przetestować jakość i stabilność serwerów gry. Tak samo, jak z betą, udział mogą wziąć tylko posiadacze konsol obecnej generacji. Dodatkowym limitem jest region, z którego będziemy się próbowali do testów dostać. Tylko zainteresowani z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej i Brazylii będą zaproszeni do zabawy. My się łapiemy, więc każdy chętny może się udać [tutaj] i zgłosić się do testów. Niestety nie wszyscy chętni wezmą w niej udział. Ci, którzy się dostaną, będą mogli sprawdzić tryb 1 na 1 oraz ograniczono czasową Klasyczną Wieżę pełną przeciwników sterowanych przez S.I. Data stress testu zostanie ujawniona w przyszłości i jak będzie mi znana, to o niej poinformuję.

Mortal Kombat 1 zadebiutuje na PC, PlayStation 5, Xbox Series X i Nintendo Switch 19 września. Na graczy nie będzie czekać remake, a reborn uniwersum, a głównym gimmickiem wydaje się system asyst.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments