Them’s Fightin’ Herds wkrótce przestanie być rozwijane

Niestety następna zawartość, jaka trafi do gry, będzie ostatnią.

Wszystko, co dobre ma swój koniec. Twórcy Them’s Fighitn’ Herds ogłosili, że niestety wraz z następną aktualizacją, gra nie będzie już rozwijana. Oto co na ten temat mają do powiedzenia deweloperzy z Mane6.

Nie możemy się doczekać premiery Nidry i Baihe, ale porozmawiajmy o tym, co będzie dalej.
Po ukończeniu Przepustki Sezonu 1 zaprzestaniemy aktywnego rozwoju TFH. Nadal będziemy mogli wydawać małe łatki naprawiające błędy zakłócające grę, ale nie będziemy tworzyć żadnej nowej zawartości. Niestety dotyczy to trybu fabularnego.

Tryb fabularny zawsze był ambitną funkcją i naprawdę chcieliśmy ją wdrożyć. Wiemy, jak bardzo nasi fani nie mogli się doczekać rozdziałów w trybie fabularnym i mamy nadzieję, że rozumiecie, jak bardzo nie mogliśmy się doczekać pracy nad nimi i ich wydania.

Szukamy możliwości wypuszczenia treści, które zostały już wyprodukowane na potrzeby Rozdziału 2, zaczynając od nowego etapu, „Sekcji zastrzeżonej”. Ten etap będzie częścią aktualizacji do wersji 6.0 wraz z Nidrą i Baihe.

Zanim jednak do tego dojdzie, do gry trafią dwie postacie będącą częścią przepustki sezonowej — Nidra i Baihe.

Nidra

Jak wspominaliśmy kilka tygodni temu, premiera Nidry została opóźniona, abyśmy mieli więcej czasu na przygotowanie jej. Oto kilka aktualizacji na temat jej postępów:

Nidra jest przede wszystkim postacią z Postawami. Przyjmując w sumie 3 różne postawy, płynnie porusza się między nimi podczas normalnej walki.

Postawy te zazwyczaj nie mają dużego zasięgu, ale mają sporo dynamiki, poruszając się do przodu. Pozwala to Nidrze zmieniać pozycję na środku ciągu i zmieniać pozycje, jakie uzna za stosowne w danej sytuacji. Bądź czujny, ponieważ jej ruchy w postawie będą wymagały od ciebie odpowiedniej zmiany bloków.

Nidra ma maksymalnie 4 zapasy magii i wykorzystuje je w postaci sprężystych, wolno poruszających się pocisków.

Pozwalają one Nidrze zarówno przejąć kontrolę nad obszarami ekranu, jak i potencjalnie zablokować przeciwnika, aby uzyskać możliwość pomyłki. Siła każdego przycisku nadaje inną trajektorię pocisku.
Gdy ma pełną magię, Nidra może wejść w stan przebudzenia.

Awakened State to instalacja, która powoduje zawieszenie ekranu po aktywacji, dając graczowi trochę dodatkowego czasu na zobaczenie, co dzieje się na ekranie, lub jako sposób na całkowite cofnięcie swojej tury podczas serii bloków. Może wyglądać i zachowywać się sennie niemal przez cały czas, ale Nidra nie jest popychadłem. Bądź czujny, bo inaczej będziesz przytłoczony jej dużym zestawem ruchów i różnymi postawami!
Baihe

Po raz pierwszy ujawniamy ostatnią postać z Przepustki Sezonu 1!

Baihe i Tianhuo znają się od dzieciństwa, gdzie zacięta rywalizacja ostatecznie przekształciła się w silną przyjaźń. Oboje dołączyli do Sił Specjalnych Longma, aby chronić Imperium Huoshan, ale nieudana misja doprowadziła do obrażeń i hańby Baihe. Starała się o przeniesienie do Gwardii Królewskiej cesarzowej i została zastępcą dowódcy Tianhuo. Teraz współpracują, aby chronić całe Foenum przed zagrożeniami ze strony Predatorów i zademonstrować potęgę Imperium Huoshan.

Baihe to postać w stylu zonera, która specjalizuje się w walce na dystans. Chociaż dzieli pewne opcje ruchu z Tianhuo, jest znacznie mniej zwinna, woli osadzać się w pancerzu i ufortyfikowanych miejscach przed nadchodzącymi atakami.

Więcej informacji na temat Baihe ujawnimy w 2024 r. Ona i Nidra zostaną wydane razem na początku przyszłego roku w aktualizacji 6.0.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments