The Game Awards dzisiejszej nocy może być ciekawe dla FGC

Na pewno będzie coś dla graczy Guilty, a może nawet dla gości od Tekkena i Virtuy?!

Już dzisiaj o 1:30 w nocy odbędzie się tegoroczne rozdanie nagród dla gier wideo — The Game Awards. Poza ogłoszeniem zwycięzców w przeróżnych kategoriach dowiemy się także, która bijatyka była najgorętsza w tym roku.

Podczas tego wydarzenia często dochodzi do różnych ogłoszeń. W poprzednich latach mogliśmy zobaczyć między innymi zapowiedź Mortal Kombat 11 i Soul Calibur 6 lub tak jak w zeszłym roku zobaczyć trailerki dla Street Fighter 6Tekken 8.

W tym roku również możemy liczyć na podobne atrakcje. Wiemy już na pewno, że w trakcie ewentu zaprezentowana zostanie kolejna postać DLC dla Guilty Gear -Strive-.

Na miejscu zameldował się również Katsuhiro Harada, czyli ten gość od Tekkena. Możliwe, że pojawi się tam, ponieważ Tekken 8 jest nominowany do jednej z kategorii. Jednak często wchodzi tam na scenę i nigdy nie przychodzi z pustymi rękoma.

Najciekawiej jednak może być w obozie SEGI. Osobiście wysłali zaproszenia na TGA do wielu influencerów FGC i wiele osób wierzy w to, że ma to związek z pewną grą, która w przyszłym roku obchodzi 30-lecie – Virtua Fighter.

Całe wydarzenie potrwa około trzech godzin i obejrzycie je tutaj: thegameawards – Twitch

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments