Tekken 8 z datą premiery!

W styczniu nie tylko TWT zapewni ogrom emocji!

26 stycznia 2024 roku będziemy mogli oficjalnie odpalić sobie Tekkena 8 i zacząć klepać się z przeciwnikami przez sieć lub bark w bark!

Podczas dzisiejszego pokazu Gamescom Opening Night, Michaeal Murray wspólnie z Katsuhiro Harradą przedstawili nowy zwiastun i trochę nowych informacji o grze. Poza datą zobaczyliśmy aż sześć kolejnych postaci, którymi będziemy mogli operować. Zaprezentowano nowy tryb gry, który przypomina rozwinięte lobby, chociażby z gier Arc Sysu lub ostatniego Street Fightera. Wystartowały również preordery, ale o nich przeczytacie na samym dole wpisu.

Oficjalne Informacje

 • 32 wojowników na sprzęcie nowej generacji
  Kompletnie przeprojektowane modele postaci. Bardzo szczegółowe modele stworzone od podstaw i wysokiej jakości grafika przekraczają kolejne granice na sprzęcie nowej generacji, dodając walkom w Tekkenie wagi i emocji. Żywe otoczenie i plansze, które można zniszczyć, tworzą niesamowite poczucie immersji i dają niezapomniane doświadczenie płynące z gry.
 • Nowa gra, nowa rywalizacja
  Pięść spotyka przeznaczenie w Tekkenie 8. Seria z najdłużej kontynuowaną fabułą w historii gier wideo, Tekken, otwiera nowy rozdział. Tekken 8 kontynuuje tragiczną sagę rodów Mishima i Kazama oraz wstrząsające walki między ojcem a synem, 6 miesięcy po zakończeniu ostatniego pojedynku. Historia rozwoju i determinacji Jina Kazamy to początek nowego rozdziału tej ponadczasowej historii.
 • Porywające i widowiskowe walki będące kwintesencją agresji i zniszczenia
  Nowy system walki, Heat, wzmacnia agresywną naturę walk, utrzymując jednocześnie unikalne uczucie podczas rozgrywki oraz ciosy znane z serii Tekken. Intensywność walk jest zwielokrotniona poprzez możliwość niszczenia plansz. Ciosy takie jak Rage Art oczarują zarówno graczy, jak i widzów. Wszystkie potężne mechaniki wchodzą w synergię, sprawiając, że Tekken 8 jest najbardziej ekscytującą częścią serii!
 • Ciesz się życiem w świecie Tekkena!
  W nowym trybie dla pojedynczego gracza „Wyprawie po salonach gier”, stwórz własnego awatara, który wprost żyje Tekkenem. Walcz z rywalami w licznych salonach, odkrywając historię i opanowując podstawy oraz praktyczne umiejętności gry w Tekkena 8. Wraz z postępem odblokowuj różne elementy personalizacji dla postaci i awatarów.

Preordery

O 22:00 czasu polskiego do cyfrowych sklepów Steam, PlayStation i Xbox wparowała możliwość przedpremierowego zamówienia na Tekken 8. Do sprzedaży trafiły trzy następujące wersje gry:

 • Edycja Standardowa
  – Cyforwa Wersja Gry
  – Strój awatara: Paul Phoenix – zestaw
  Cena: Steam – 289 zł, PSN Store – 339 zł, Xbox Store – 339 zł
 • Edycja Deluxe
  – Cyforwa Wersja Gry
  – Strój awatara: Paul Phoenix (zestaw)
  – Przepustka postaci 1. roku : 4 dodatkowe grywalne postacie
  – Skórka awatara: Kinjin
  – Strój postaci: złoty strój (zestaw): 1 strój dla każdej grywalnej postaci (łącznie 32)
  Cena: Steam – 425 zł, PSN Store – 469 zł, Xbox Store – 477 zł
 • Edycja Ultimate
  – Cyforwa Wersja Gry
  – Strój awatara: Paul Phoenix (zestaw)
  – Przepustka postaci 1. roku : 4 dodatkowe grywalne postacie
  – Skórka awatara: Kinjin
  – Strój postaci: złoty strój (zestaw): 1 strój dla każdej grywalnej postaci (łącznie 32)
  – Strój awatara: klasyczny podkoszulek Tekken (zestaw): 32 wzory
  – Skórki awatara: Kazuya Mishima, Jin Kazama i Jun Kazama
  Cena: Steam – 449 zł, PSN Store – 509 zł, Xbox Store – 519 zł

Gracze PlayStation za złożenie preorderu dostaną więcej treści, ponieważ otrzymają ekskluzywne avatary Tetsujina i Mokujina.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments