Startują zapisy do Polskich Turniejów z cyklu Tekken European Cup

Szykujcie się na zmagania w Poznaniu i Warszawie

Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że w tym roku czeka nas kolejna edycja Tekken Europen Cup w Tekken 7. Tak jak w zeszłym Polska będzie jednym z krajów, która wyśle dwóch swoich przedstawicieli na finały. Cenega, czyli wydawca gry na polskim rynku podzieliła się szczegółami na temat polskich kwalifikacji. Za organizację odpowiadać będzie Fighting Games Challenge!

Tekken EU Cup

Bandai Namco Europe, Cenega S.A. oraz Fighting Games Challenge z przyjemnością informują, że rywalizację o europejski puchar w grze TEKKEN 7 czas zacząć! To ostatni oficjalny turniej TEKKEN 7, więc dołącz do walki, aby zostać królem Żelaznej Pięści w Europie i zgarnąć atrakcyjne nagrody, w tym € 25 000 w wielkim finale!
Warto przypomnieć, że w zeszłorocznej edycji nasz kraj reprezentowali Adrian „Frizen” Szydłowski oraz Maciej „Why” Stegienko. We wszystkich turniejach wzięło w sumie udział 263 zawodników. Turniej był streamowany w sumie przez ponad 41 godzin, a całość obejrzało ponad 173 000 widzów!

W tym roku w Polsce odbędą się dwa turnieje kwalifikacyjne:
W dniach 2 i 3 września w Warszawie, w FPS Center, Galeria Ursynów przy Aleji Komisji Edukacji Narodowej 36
Szczegóły na https://www.start.gg/tournament/tekken-7-european-cup-2023-fps-center

W dniach 7 i 8 października na Poznań Game Arena, przy ul. Noskowskiego 12/14 w Poznaniu
Szczegóły na TEKKEN 7 EUROPE… | Details (start.gg)

Pulą nagród dla czterech najlepszych zawodników w każdym z turniejów jest € 1000. Dwaj najlepsi zawodnicy (z najwyższą ilością punktów po obu turniejach) zakwalifikują się do europejskich finałów. Dodatkowe nagrody zostaną ujawnione wkrótce.

Rywalizację zawodników w trakcie obu turniejów będzie można również oglądać na żywo, na kanale Fighting Games Challenge na platformie Twitch pod tym adresem – https://www.twitch.tv/fgchallenge

Śledź wydarzenia na bieżąco na https://www.facebook.com/FightingGamesChallenge oraz https://tekkencup.eu

Więcej informacji wkrótce!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments