Ruszają zapisy do turniejów TWT w Polsce

Na początek TWT organizatorzy zapraszają graczy Tekken 8 do Poznania i Sosnowca!

Już w przyszłą sobotę ruszają tegoroczne rozgrywki Tekken World TourTekken 8. Od 13 kwietnia w ruch pójdą ciała stałe organizatorów turniejów i to się również wydarzy w Polsce. Jak już wcześniej informowałem, w tym roku nie przewidziano żadnego większego wydarzenia w naszym kraju, więc na wszystkie Mastery i Challengery będziemy musieli latać. Na szczęście Bandai Namco Esports pomyślało o mniejszych turniejach. W tym celu powracają turnieje rangi Dojo, które może zorganizować każdy (zdeterminowany), dzięki czemu w naszym regionie będzie okazja do walki o powalczenie o lokalne punkty do rankingu!

Na ten moment pierwszym turniejem, który w Polsce pozwoli na zbieranie punktów TWT, jest YOMI TOURNAMENT #1. Poznaniacy po raz drugi zapraszają nas na turniej Tekken 8 do siebie. Tym razem pod szyldem Tekken World Tour! Rozgrywki odbędą się 27 kwietnia w poznańskim Przystanku Pireus.
Regulamin, drabinkę i zapisy znajdziecie tutaj: YOMI Poznań FGC… | Details (start.gg)

Drugim turniejem, który wliczany będzie w TWT 2024, jest druga edycja Tekkenady! Vergil i spółka ponownie zapraszają do sosnowieckiego Klubu Dekada. Turniej odbędzie się 2 czerwca!

Regulamin, drabinkę i zapisy znajdziecie tutaj: Tekkenada vol.2… | Details (start.gg)

Oczywiście oba turnieje operować będą na zasadach Tekken World Tour 2024. Niestety nie są jeszcze potwierdzone jako eventy spod tego szyldu, ale po komentarzach na twitterze, jest to raczej kwestia kilku dni, ponieważ Bamco się ociąga.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments