Rollback w Samurai Shodown opóźniony

Gracze SamSho będą musieli poczekać do lata na ulepszony kod sieciowy.

SNK ogłosiło dzisiaj rano, że rollback netcode dla Samurai Shodown nie trafi do gry w trakcie obecnej wiosny. Pierwszy testy wypadły pozytywnie, ale z wielu powodów się nie wyrobią i na premierę tej wymarzonej przez fanów funkcji, będziemy musieli poczekać aż do lata.

Oficjalna treść informacji:

Uwaga dotycząca aktualizacji kodu sieciowego Samurai Shodown.

SNK ciężko pracowało nad aktualizacją kodu sieciowego dla SAMURAI SHODOWN, pierwotnie zaplanowanej na wiosnę 2023 roku. Pierwszy Beta Test Społeczności dał nam świetny wgląd w to, co musimy poprawić. Jednak w wyniku różnych niepowodzeń i okoliczności łagodzących podczas opracowywania oraz w świetle naszych nieustannych wysiłków na rzecz dalszego ulepszania wrażeń graczy, podjęliśmy decyzję o przesunięciu oficjalnej premiery aktualizacji na późne lato 2023 r.

Bardzo przepraszamy naszych cenionych klientów i oddanych fanów, którzy z niecierpliwością czekali na tę aktualizację, a także za wszelkie rozczarowania spowodowane tą decyzją.

W świetle tego zmienionego harmonogramu aktualizacji planujemy przeprowadzić 2. Społecznościowy Test Beta na Steamie w czerwcu 2023 roku. Dalsze szczegóły udostępnimy, gdy tylko będą dostępne.

Zapewniamy jednak, że wraz z naszymi partnerami z Code Mystics jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnianie bardziej płynnych bitew online i naprawdę doceniamy wasze zrozumienie i cierpliwość podczas całego tego procesu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments