Reina uzupełnia obsadę grywalnych postaci w Tekken 8

W trakcie show od EVO odbył się pokazowy turniej i Tekken Talk!

Bandai Namco rozdało wszystkie karty i znamy już całą plejadę grywalnych postaci w Tekken 8. Ostatnią 32 wojowniczką zaprezentowaną podczas EVO Showcase będzie Reina, czyli całkowicie nowa postać! Reina jest młodą kobietą z Japonii, która w walce miesza dwa style: Taido oraz Mishima Karate. Tak, ma elektryka.

Jeśli tylko macie ochotę posłuchać trochę o zakończonej niedawno Becie gry, to śmiało atakujcie Tekken Talk. Panowie z Bandai Namco opowiedzieli o swoich wnioskach i przedstawili kilka szczegółów, które mogły wam umknąć wcześniej. Ważną informacją, o której nie mogę nie wspomnieć, było to, że do czasu premiery Tekken 8 (26 stycznia 2024) co tydzień będzie dostawać nowy zwiastun postaci, które jeszcze nie doznały takiego zaszczytu.

Zanim jednak to wszystko dostaliśmy, to na strimie mogliśmy pooglądać Tasty Steve’a, który rozmawiał o lore fgc i możecie to pooglądać tutaj: [click].

O odrobinę emocji i rywalizacji zadbali ubiegli mistrzowie EVO w Tekken 7. W dosyć ciekawym turnieju Tekken 8 każdy z nich wybierał po 3 postaci, które miały w meczu jedno życie. Taki trochę solo team battle. Do walki gracze przystępowali w kolejności chronologicznej. Zwycięzca zostawał przy monitorze i grał dalej. Oto wszystkie walki, jakie się odbyły:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments