Raport ze sceny – przegląd turniejowych wyników z ostatnich tygodni!

Sporo zwycięzców w Tekkena, Smasha i nie tylko!

Trochę mnie sponiewierało po wypadku i zaniedbałem odrobinę dostarczanie informacji, co tam się działo w naszym kraju. Poniżej szybko poznacie, kto wygrał i stanął na podium w turniejach z ostatniego miesiąca!

YOMI x PYRKON Turniej Guilty Gear Strive (14 czerwca 2024)
  1. RadMan
  2. Gofer
  3. Garbai

Drabinka: YOMI x PYRKON – Turniej Guilty Gear Strive – Challonge

YOMI x PYRKON – Turniej – DRAGON BALL FigterZ (15 czerwca 2024)
  1. PePe
  2. Zabor
  3. YOMI Simek / YOMI Hartli

Drabinka: YOMI x PYRKON – Turniej – DRAGON BALL FigterZ – Challonge

YOMI x PYRKON – Turniej Profesjonalny – DOJO TWT 2024 (15 czerwca 2024)
  1. Frizen
  2. Lakomy
  3. Vergil714

Drabinka: YOMI x PYRKON – Turniej Profesjonalny – DOJO TWT 2024 – Challonge

YOMI x PYRKON – Turniej Street Fighter 6 (16 czerwca 2024)
  1. Marek Marecki
  2. Banach
  3. YOMI Janisz / WojmiX

Drabinka: YOMI x PYRKON – Turniej Street Fighter 6 – Challonge

Floating Destination #50: Myriad of Clashes (16 czerwca 2024)

Ultime Singles

  1. Anikai
  2. Aggrise
  3. MemeGunner

Melee Singles

  1. Anikai
  2. Magiwielek
  3. pimbp

Drabinka: Floating Destin… | Overview (start.gg)

VOD: Floating Destination #50 (youtube.com)

Tekken Cup v2 Kingiun Esports Lounge (22 czerwca 2024)
  1. Tapczan30
  2. wredny
  3. manieq

Drabinka: Tekken Cup v2 – Challonge

VOD: Turniej Tekken v2 w Kinguin Esports Lounge – YouTube

TEKKEN 8 – TEKKEN World Tour 2024 – YOMI TOURNAMENT #2 (22 czerwca 2024)
  1. YOMI Janisz
  2. Elian
  3. Lakomy

Drabinka: TEKKEN 8 – TEKK… | Overview (start.gg)

CyberFight IV – Tekken 8 (29 czerwca 2024)
  1. Redmitsu
  2. BigOS Trimur
  3. BigOS APOX

Drabinka: CyberFight IV (start.gg)

VOD: Skrót: CyberFight IV Tekken Dojo Tournament in Warsaw! – Twitch

Floating Destination #51: Lit the Fire (5 lipca 2024)
  1. Aggrise
  2. Anikai
  3. Drayv

Drabinka: Floating Destin… | Overview (start.gg)

The Polish Phoenix III (6-7 lipca 2024)

Ultimate Singles

  1. Whale
  2. Zebra
  3. Aggrise

Ultimate Ladder

  1. MemeGunner
  2. Reddraegon

Melee Singles

  1. Shadow
  2. Drayv
  3. Anikai

Amateur Bracket

  1. pimbp
  2. Jotaro
  3. fellen

Ultimate Doubles

  1. Aggrise / Anikai
  2. Drayv / MemeGunner
  3. Kandif / Koziolek

Drabinka: The Polish Phoenix III (start.gg)

VOD: Phoenix #3 Turniej Smash Bros Ultimate – YouTube, PHOENIX #3 Smash Melee (youtube.com)

FightKnights Dojo: Fiera il-Kbira Edition (7 lipca 2024)
  1. Frizen
  2. SuperSantoro
  3. YOMI Simek

Drabinka: FightKnights Dojo: Fiera il-Kbira Edition (start.gg)

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments