Quan Chi już wkrótce zasili szeregi Mortal Kombat 1

Za niecałe dwa tygodnie roster MK1 powiększy się.

Quan Chi jeszcze w grudniu zadebiutuje w Mortal Kombat 1! NetherRealm wypuściło nowy zwiastun, w którym zaprezentowali czarodzieja. Poza nim ukazano również nowego Kamila (Kameo) – Khameleon. Obie postacie trafią do gry już 14 grudnia dla posiadaczy przepustki sezonowej, a reszta będzie musiała poczekać tydzień (21 grudnia), aby móc ich zakupić. Możliwe też, że przed ich premierą pojawi się nowy Kombat Kast.

Moc NetherRealm jest na wyciągnięcie ręki. Strzeż się jego czarów.

Quan Chi urodził się podczas ciężkiej pracy w kopalni Outworld. Nie miał przyszłości, miał tylko gwarancję pewnej śmierci w ciemnych tunelach. Obawiając się o swoje życie po tym, jak zdradził współpracowników z kopalni, życie Quan Chi zostało uratowane przez tajemniczego dobroczyńcę i w zamian za jej usługi zaproponowała uwolnienie go z kopalni i wyszkolenie w ciemnej magii. Teraz, jako mistrz najnikczemniejszej magii w Netherrealm, spiskuje z Shang Tsungiem, by podbić królestwa. W nowym filmie nekromantyczne moce Quan Chi i manipulowanie portalami są w pełni pokazane, w tym jego zdolność przywoływania czaszek, szkieletów i demonów z Netherrealm do niszczycielskich ataków.

Ponadto zwiastun pozwala po raz pierwszy przyjrzeć się Khameleonowi, nowemu wojownikowi Kameo z DLC, który może pomagać podczas meczów za pomocą szeregu ruchów wspierających. Khameleon będzie dostępny jako część pakietu Kombat lub samodzielnego zakupu w styczniu 2024 r. Widzowie zobaczą także Peacemakera, nadchodzącą gościnną postać z filmu Legion samobójców DC i serialu Peacemaker na Max. Peacemaker w Mortal Kombat 1 będzie zawierał głos i podobieństwo aktora Johna Ceny i będzie dostępny jako część pakietu Kombat oraz a la carte w lutym 2024 r.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments