Project L z grywalnym demem na EVO!

Wszystko fajnie, ale gdzie jest Teemo? Czy ta gra ma sens bez niego?

Wczoraj wieczorem bez wcześniejszych zapowiedzi RIOT Games wypuściło do sieci nowe informacje na temat Project L. Jest to bijatyka do braci Cannon, która oparta jest na uniwersum League of Legends.

Przede wszystkim wpadły dwa filmy od deweloperów. W pierwszym przedstawiono nam Duo, czyli tryb, w którym grać będziemy dwóch na dwóch. Nie tylko jako dwie postacie na dwie postacie, ale dwóch graczy na dwóch graczy! Wspomniano również nowy system Fuse, który pozwoli nam trochę spersonalizować plan na rozgrywkę pod nas samych. Np. będziemy mogli użyć dwa razy Handshake Tagu albo jak spadnie nasza ilość HP poniżej 40%, to odpali się buff na nasze statystyki.

W drugim filmu czwórka odważnych i różnych deweloperów zagrało w Project L, a cały mecz bez cięcia wrzucili do sieci.

To jednak nie koniec wysypu informacji na temat Project L. W Los Angeles odbył się tajny pokaz, gdzie bijatykowi influencerzy mogli zagrać w grę. Jak tylko wpiszecie w YouTube „I played Project L” to znajdziecie sporo treści na ten temat.

Już za tydzień na Evo zagrać będzie można za to w demo. Jeśli tylko znajdziecie się w Las Vegas to bez zbędnych zapisów, będziecie mogli grę wypróbować. W akcji sprawdzić będzie można Dariusa, Ahri i Ekko, a wkrótce powinniśmy poznać czwartą postać, która będzie grywalna. Jakiś kopacz na reddicie wyciągnął grafikę, z której możemy wywnioskować, że na start w grze znajdzie się 14 postaci.

Project L

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments