Problem X wygrywa LCQ i weźmie udział w Capcom Cup X!

Ostatni zawodnik z szansą na milionową wygraną.

Zakończył się trzydniowy turniej ostatniej szansy będący ostatnim przystankiem przed rozgrywkami o 2 miliony dolarów w Street Fighter 6.

Niestety na Capcom Cup X nie zobaczymy w fazie grupowej drugiego reprezentanta Polski – Lorda Venoma. Świetnie wystartował, ale ostatecznie nie dał rady awansować do top 16 i utonął w poolsach. Nie ma jednak co płakać na rozlanym mlekiem, gdyż już w sobotę zawalczy o drużynowe mistrzostwo świata z 00Nation. Zanim jednak do tego dojdzie, trzymać kciuki możemy za myrkena, który już niedługo rozpocznie zmagania grupowe.

Wracając do LCQ. Nie Daigo, nie Tokido, nie Kakeru, ani nawet Punk nie okazali się zawodnikiem, który otrzyma ostatnią szansę grubą torbę zielonych. Zwycięzcą okazał się Problem X, który uległ tylko raz w finale przeciwko Punkowi i musiał się obronić po resecie drabinki, czego z resztą dokonał.

Faza grupowa Capcom Cup X startuje w środę i obejrzeć ją będziecie mogli tutaj: Capcom Fighters – YouTube. Na tym samym kanale znajdziecie powtórki z LCQ.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments