Podsumowanie dzisiejszego Tekken Talk Live

Wiemy już co to Tekken Shop, wiemy, kiedy następnych patch i wiemy co nieco o Edku.

Pierwszy Tekken Talk Live po premierze Tekken 8 już za nami. Czwórka deweloperów rozmawiała o tym, jak będę wyglądać następne 3 miesiące gry. Nie zabraknie kolejnego patcha, wprowadzenia mikropłatności, przypomnienia o Tekken World Tour oraz reklamy towaru na licencji gry.

Aktualizacje Tekken 8

Kolejna aktualizacja trafi do gry na przełomie lutego i marca. Nie będzie to duży balansujący patch, ponieważ twórcy jeszcze skupiają się na naprawie tego, co nie bangla. Przy okazji do gry trafi Tekken Shop oraz pierwsza kolaboracja.

Przed startem Tekken World Tour do Tekken 8 ma trafić większy patch, tym razem już ocierający o balans postaci oraz wprowadzający nowe rzeczy. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy do gry trafi Eddy, ale data jego premiery zostanie ogłoszona w przyszłości.

Kiedy buffy?

Tekken Shop

Tak jak przypuszczaliśmy Tekken Shop będzie miejscem, w którym kupimy nowe szmatki. Na sam początek rusza kolaboracyjny ewent, z samym sobą. Ponieważ to okazja do przypomnienia do 30-lecia serii, więc w sklepie za darmo pojawią się T-shirty dla każdej postaci.

Bandai Namco wprowadza również walutę premium – Tekken Coins. Będzie można za nią kupować nowe kostiumy. Na sam początek Bamco wrzuci do sklepu trochę klasycznych strojów z poprzednich części. Możecie liczyć na kostium Jina z Tekken 4, Jun z Tekken Tag Tournament 2 i kilka innych.

Jeden kostium kosztować będzie 400 Tekken Coinów, co przekłada się na niecałe 4 dolary ($3.99). Nowe rzeczy mają trafiać do sklepu dwa razy w miesiącu.

W miarę uczciwa cena za skórki.

Tekken World Tour

Panowie postanowili przypomnieć o Tekken World Tour, które startuje w połowie kwietnia. Przypomniano, że liczą się tylko turnieje offline. Są dwie drogi do awansu: Regionalna i Globalna drabinka. W regionalną punktację wlicza się 6 najlepszych wyników z turniejów regionalnych. Nie zdradzono jeszcze, gdzie w tym sezonie odbędą się finały oraz LCQ, ale wkrótce będzie można zgłaszać swoje kandydatury do turniejów rangi DOJO.

Dojo Duszenie World Tour

Eddy Gordo

Dosyć niespodziewanie na sam koniec prezentacji odpalono laba z pierwszą postacią DLC. Eddy Gordo się zmienił i nie chodzi mi tylko o jego fryzurę. Przede wszystkim dostał install, czyli taki power up, który pozwala mu na użycie ciekawszych ruchów, gdy stoi na rękach. Poza tym wygląda na to, że będzie jeszcze bardziej wkurzającą postacią niż był dotychczas.

W trakcie niemal 2 godzinnej prezentacji poruszono wiele tematów. Oto kilka rzeczy, które również mogą was zainteresować:

  • Nie ma planów dodania trybu TAG do gry.
  • W menu pojawi się osobny przycisk do wyjścia z gry.
  • Practice Online jest w trakcie dewelopingu.
  • Trwają pracę nad rozprawieniem się z pluggerami i oszustami.
  • Po premierze Pana Gordo w menu jego model 3D zastąpi obecny Kazuyi. Możliwe, że będziemy mogli wybrać swój model w przyszłości.
  • Do gry trafi tryb fotograficzny.
  • Postacie DLC będą miały swoje epizody. Nie trzeba będzie posiadać DLC, aby je ukończyć.
  • Następny Tekken Talk Live odbędzie się pod koniec marca.
  • Pokazano nowe ciuchy, Displate’y, zestaw z soundtrackiem i nowy stick Victrixa.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments