Panda tak samo jak Kuma dostała małe co nieco!

Art of Panda?!

Dzisiejszej środy dostaliśmy zwiastun postaci Tekken 8 poświęcony drugiemu miśkowi — Pandzie. Jeśli po nowościach u Kumy, liczyliście na podobne u Pandy, to się nie zawiedziecie! Panda dostała ruch od Ling, który może używać w trakcie Heata.

Panda

Styl walki: Heihachi-ryu Kumashinken/Kai
Narodowość: Nieznana

Panda jest zwierzakiem i ochroniarzem Ling Xiaoyu.
Pewnego dnia, chwilę po zniknięciu Jina Kazamy, do którego Xiaoyu żywi uczucia, Xiaoyu uciekła z domu, mówiąc, że idzie szukać Jina, i nigdy nie wróciła.
W trosce o jej bezpieczeństwo Panda podążą do jej miejsca pobytu i w końcu znajduje Xiaoyu w budynku Mishima Zaibatsu.
Słysząc tę ​​historię, Xiaoyu mówi, że zdobyła dane dotyczące Jina i teraz będzie podróżować po całym świecie w pogoni za nim.
Choć Panda jest zaskoczona niesamowitymi zdolnościami aktorskimi Xiaoyu, to postanawia towarzyszyć jej w podróży, myśląc, że jeśli wybierze się w podróż dookoła świata, to powinna w pełni cieszyć się zwiedzaniem i jedzeniem.
Koordynuje stylówę Xiaoyu, aby nie była zawstydzona, gdy ponownie spotka Jina, i podróżuje po całym świecie, podążając za niewielkimi informacjami, które posiada, ale ostatecznie mija pół roku od ostatniego spotkania.
Jednak widząc, że Xiaoyu nie chce się poddać, Panda postanawia pozostać przy niej do końca.

Tekken 8 zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC już 26 stycznia 2024 roku, a już teraz możecie zagrać w demo gry.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments