Nowy zwiastun Tekken 8 prezentuje Steve’a Foxa

Steve się zmienił, ale nie na tyle, aby przestać straszyć, jak się tylko pojawi na ekranie logowania.

Kolejny tydzień i kolejny zwiastun wojownika, który w stanie do walki w Tekken 8. Tym razem wypadło na Steve’a Foxa, czyli pięściarza z Wielkiej Brytanii.

Steve Fox to mistrz świata w boksie w wadze średniej, którego genialna technika i kontrola tempa na ringu oczarowały niezliczoną liczbę widzów.

Wychowany w ośrodku należącym do Mishima Zaibatsu, Steve rozpoczął poszukiwania swoich prawdziwych rodziców w chwili, gdy dowiedział się, że jest tylko obiektem testowym. Spotyka przez przypadek Ninę Williams i dowiaduje się, że powstał z jej materiału genetycznego.

Chociaż są matką i synem, Nina nigdy nie uznała Steve’a za swojego. Dla Steve’a wiedza o jego korzeniach była wszystkim. Nina natomiast uważała taką wiedzę za zwykłą niedogodność.

Ten dzwonek zakończył walkę Steve’a z przeszłością. Po utracie siły napędowej życia Steve staje się pozostałością dawnego siebie. Jego koledzy ze szkolenia, Paul Phoenix i Marshall Law, wyczuwają jego desperację i przybywają mu na ratunek.

Następny zwiastun powinien zadebiutować za tydzień o 15:00 (6 grudnia). Według plotek będzie to Kuma, jeśli się nie sprawdzą, może to być ktoś z pozostałej ósemki: Yoshimitsu, Shaheen, Dragunov, Panda, Lee, Alisa, Zafina lub Devil Jin.

Tekken 8 zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC już 26 stycznia 2024 roku.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments