Nowe oficjalne informacje o Tekken 8

Yellow Motion musi być jakąś szprychą w Bamco, on wie za dużo! Sprawdźcie kolekcjonerki Tekken 8

Skąd on ma te informacje? Nikt nie wie. Ale Yellow Motion znowu podzielił się screenami, które nie są dostępne nigdzie indziej! Na start wrzucił nowe grafiki postaci, razem z opisami ich historii. Najciekawiej zapowiada się Kuma, który chyba został prawdziwym Mishimą!

Jukebox powraca! Tym razem na wszystkie platformy, a nie jako ekskluzywna zawartość dla posiadaczy PlayStation.

Jukebox

Żółty podzielił się również ekranem kustomizacji i wiemy już, w co przebierzemy Kazuyę. Do tego niczym w SOUL CALIBUR część przedmiotów będziemy mogli przemieszczać po ciele wojownika i skalować ich rozmiar.

Jeśli mieliście nadzieję na zawarcie rozbudowanego Tutorialu w grze, to będzie. Zresztą już w Tekken 7 ten aspekt został rozbudowany i w becie też mieliśmy dostęp do jego zalążka.

Ciekawi was Arcade Quest? Mnie również i wygląda na to, że to będzie taki Battle Hub, tyle że czekać na nas będzie trochę zadań do wykonania.

Edycja Kolekcjonerska

Wczoraj w nocy do Europejskiego sklepu Bandai Namco trafiły preordery na fizyczne wydania gry. Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku wersji, a oto one:

 • Edycja Premierowa
  Dostępna na PlayStation 5 (79,99€) i Xbox Series X|S (79,99€)
  Poza grą w jej skład wchodzi Steelbook, skórka Paula Phoenixa dla avatara, Metalowa płytka z grafiką łańcucha, dwie naklejki.
 • Edycja Ultimate
  Dostępna na PlayStation 5 (109,99€) i Xbox Series X|S (109,99€)
  W skład wchodzi wszystko to co w wersji Premierowej oraz dodatkowo: Przepustka 1 sezonu (4 postaci DLC i avatar Kinjina), Złote kostiumy dla 32 postaci, 32 koszulki do kustomizacji z klasycznymi grafikami, 3 skórki avatara (Jin Kazama, Kazuya Mishima, Jun Kazama).
 • Ekskluzywna Edycja Kolekcjonerska
  Dostępna na PlayStation 5 (279,99€), Xbox Series X|S (279,99€) i Steam (260,99€)
  Wszystko co w wersji Ultimate i Premierowej oraz: oryginalne opakowanie, 8 błyszczących kart kolekcjonerskich, sygnet Leroya Smitha, Żeton Arcade, figurka Jina (25 cm).
Tekken 8

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments