MultiVersus powróci w maju!

Na graczy czeka sporo zmian, nowych postaci oraz nowy tryb PvE!

Nie musieliśmy długo czekać, po ostatniej próbie mikrofonu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że MultiVersus powróci do żywych 28 maja 2024 roku!

Twórcy wrzucili do sieci film z oficjalną aktualizacją stanu gry, gdzie Tony Huynh (Reżyser Gry i współzałożyciel Player First Games) zdradził plany na bliską przyszłość.

Ciężko pracowaliśmy nad różnymi zmianami i aktualizacjami, aby zapewnić lepszą rozgrywkę. Podstawowym aspektem Multiversus jest bogactwo kultowych postaci w grze, z pełnymi zabawy konkursami rozgrywającymi się na tle wymyślonych na nowo uniwersów i środowisk. Z przyjemnością ogłaszam, że dodamy do składu kilka naprawdę ekscytujących, zupełnie nowych osobistości, a także więcej etapów ze światów, których jeszcze nie odkryliśmy.

Przeszliśmy na Unreal Engine 5, który poprawi oprawę wizualną gry i oświetlenie postaci. Innymi słowy, kanapki Kudłatego nigdy nie wyglądały lepiej. Przebudowaliśmy grę od podstaw, aby obsługiwała nasz nowy kod sieciowy, aby zapewnić spójną, światowej klasy grę online. Zatem każde trafienie, unik i uderzenie zostanie wykonane z najwyższą precyzją. Wydajność gry będzie stała, niezależnie od platformy, na której grasz. Dla każdej postaci pojawią się nowe ataki i mechaniki walki, dzięki czemu Twoje ręce zyskają więcej ekspresji umiejętności. Naprawdę nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, co wymyślisz.

Jedną z rzeczy, które z radością ogłaszamy, jest zupełnie nowy tryb [gracz kontra środowisko], który zaoferuje nowy sposób gry, wykraczający poza rywalizację [gracz kontra gracz]. Ten nowy tryb wprowadzi dodatkowe sposoby gry z unikalnymi nagrodami.

MultiVersus launches May 28 – Gematsu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments