Mortal Kombat 1 – zwiastuny Umagdi i Kombat Pack

NetherRealm ma pełne kieszenie słodyczy i ochoczo się nimi dzielił podczas imprezy w San Diego.

Ed Boon nie trollował i w San Diego podczas panelu poświęconego Mortal Kombat zaprezentowano 3 zwiastuny związane z marką MK.

Dwa pierwsze zaprezentowały to, co czekać na nas będzie w Mortal Kombat 1, którego premiera jest coraz bliżej (19 września).

Jak sami możecie sprawdzić, na zwiastunie w akcji możemy zobaczyć 3 nowych wojowników oraz 1 nowe Kameo:

  • Li Mei – Była członkini Umgadi służy teraz jako policjantka w policji Outworld i ma do dyspozycji szereg magicznych zdolności.
  • Tanya – Przywódczyni Umgadi, utalentowana wojowniczka i jedna z najbardziej zaufanych członkiń zakonu.
  • Baraka – Wyrzutek z powodu plagi Tarkata, która zmieniła go w śmiercionośnego potwora, teraz prowadzi do bitwy innych cierpiących poza światowców.
  • Darrius (Kameo) – Klasyczna postać powraca jako Kameo Fighter, zapewniając wsparcie podczas meczów za pomocą szeregu ruchów asystujących.

Drugi film pokazał nam jakich zawodników odblokujemy w pierwszym płatnym Kombat Packu.

Zgodnie z przeciekami dostaniemy 6 grywalnych postaci: Quan Chi, Ermac, Takeda Takahashi, Peacemaker (na podstawie filmu DC The Suicide Squad i serii Peacemaker na HBO Max), Omni-Man (na podstawie oryginalnego komiksu i animowanego serialu telewizyjnego Invincible) i Homelander (na podstawie przebojowego serialu The Boys).

Nie tylko powyżsi panowie trafią do Mortal Kombat 1, Kombat Pass rozszerzy również liczbę dostępnych Kameo o 5 postaci: Ferra, Johnny Cage, Khameleon, Mavado i Tremor. A wisienką na torcie będzie skórka dla największej gwiazdy Hollywood — Johnny’ego Cage’a, w którego tym razem wcieli się sam Jean-Claude Van Damme.

Na sam koniec mogliśmy sprawdzić zwiastun animowanej serii Mortal Kombat Legends, która tym razem przedstawi historię Johnnego.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments