Mobilny Mortal Kombat zadebiutował!

Wszyscy macie smartfony prawda? Na szczęście FGC nie musi czekać na nowe wydania kultowych gier.

Fani Mortal Kombat mają wiele powodów do radości w tym roku. Z każdej strony mogą liczyć na nowe atrakcje, które pozwolą im sprawdzić swoją moc. Po bardzo dobrze przyjętym Mortal Kombat 1, zapowiedzi drugiego filmu oraz anime, przyszła pora na podbicie rynku smartfonów. Już od teraz każdy może pograć Mortal Kombat: Onslaught, które ściągnięcie z Google Play lub App Store. Jest to mobilne doświadczenie, w którym NRS miesza bijatykę z RPG!

O grze

Przez eony królestwa w Mortal Kombat były zamknięte. W epickich pojedynkach ciemności i światła przelano krew i zginęło wiele osób. Teraz Starsi Bogowie wzywają CIEBIE, abyś wkroczył do akcji i przyłączył się do bitew, które zadecydują o losach królestw! Poznaj rozległy świat Mortal Kombat w kinowej podróży RPG, dostępnej wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Zbuduj drużynę składającą się ze swoich ulubionych wojowników z rozległej historii Mortal Kombat i zmierz się z falami krwiożerczych wrogów.

Kluczowe Elementy

Walcz w Epic RPG Kombat – Po raz pierwszy w pełnej akcji historii Mortal Kombat rozpętaj totalny chaos w szybkich, strategicznych bitwach RPG, w których bierze udział maksymalnie 10 postaci jednocześnie! Zbierz potężne drużyny składające się z czterech klasycznych mistrzów – takich jak Raiden, Liu Kang, Scorpion i Shao Kahn. Opanuj umiejętności walki, takie jak Kombo i zdolności specjalne, i stwórz najpotężniejszą drużynę, walcząc w trybie fabularnym, który wstrząsa Ziemią.

Zbieraj kultowych wojowników – Zbieraj i rozwijaj kultowych wojowników Mortal Kombat z ogromnej listy, w tym weteranów takich jak Sub-Zero, Johnny Cage, Jade, Kitana, Jax, Sonya Blade i wielu innych! Przywołaj wojowników, w tym rzadkie, ulubione przez fanów warianty klasycznych kombatantów, takich jak Cyrax i Smoke. Użyj strategii, aby zebrać czteroosobowe drużyny na podstawie ich unikalnych zdolności bojowych i umiejętności opartych na klasach, tak aby przygotować się do akcji walki RPG.

Przeżyj nową, epicką historię – grafika w jakości Triple-A, emocjonujące bitwy, przerywniki filmowe i brutalne Fatality, jakie może zapewnić tylko Mortal Kombat! Pojedynkuj się przez wiele rozdziałów walki RPG, odblokowując po drodze nowych bohaterów i zanurzając się w pełnej akcji historii dążenia Shinnoka do zniszczenia.

Opanuj rozgrywkę strategiczną – twórz zespoły nie do zatrzymania, które sprostają unikalnym wyzwaniom wielu różnych trybów gry RPG. Zbierz różnorodną grupę zabójców, wojowników, snajperów i obrońców, przygotowując się do strategicznej akcji. Zdobądź niezliczoną ilość nagród i zasobów, aby zwiększyć moc swoich wojowników, rozwijać umiejętności bojowe i podnosić poziom wyposażenia. Wyposaż Relikty – potężne przedmioty zaczerpnięte z historii Mortal Kombat – w strategiczny sposób na określonych Wojownikach i zdobądź premie do efektów bojowych, nawet Fatality!

Zdominuj konkurencję – trenuj swój zespół, awansuj go na wyższy poziom i rozwijaj jego umiejętności w trybach Boss Tower i Chasm, a następnie zabierz ich na arenę i rzucaj wyzwanie graczom z całej Ziemi do walki. Koniecznie bierz udział w sezonach typu gracz kontra gracz, zdobywaj specjalne nagrody na Arenie i wspinaj się po rankingach, aby pokazać światu, na co cię stać!

Zagraj teraz, aby pomóc ocalić wszechświat przed złymi planami Shinnoka i walczyć o zwycięstwo w tej nowej grze RPG!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments