Mistrzostwa Europy w Tekken 7 powracają!

Drugie Mistrzostwa Europy w Tekken 7 stają się faktem!

Bandai Namco drugi rok z rzędu zorganizuje Mistrzostwa Starego Kontynentu w Tekken 7! Na początku obecnego roku, we francuskim Lyonie, naprzeciw siebie stanęli gracze, którzy zakwalifikowali się wielkich finałów. Polskę reprezentowali Frizen oraz Why. Mimo że turnieju nie wygrali, to zaprezentowali się tam z bardzo dobrej strony. W następnej edycji to Ty możesz stanąć na ich miejscu!

Tak jak w poprzednim roku powstała osobna drabinka, do której będą się wliczały punkty. Zdobyć je będzie można w trakcie turniejów organizowanych od lipca do końca roku. Zaliczać się będą tylko turnieje Offline rangi Major lub Community Eventy podzielone na 4 kategorie. W tych drugich udział będzie musiało wziąć co najmniej 16 graczy. Dwóch graczy z największą ilością punktów na zakończenie zmagań, poleci na finały, w którym zmierzy się z 14 reprezentantami pozostałych regionów.

Każdy chętny musi zarejestrować się na stronie Bamco, tak aby punkty automatycznie się dodawały. Zrobić to możecie [tutaj], od razu nie zapomnijcie połączyć profilu Bamco z kontami z portalów z drabinkami.
Nadchodzące turnieje wliczające się w kwalifikacje regionalne dla polaków, możecie sprawdzić [tutaj]. Na ten moment nie ma jeszcze żadnego wydarzenia, które aspirowałoby do takiej rangi, ale mam nadzieję, że wkrótce o takim napiszę 🙂

Pełen regulamin Tekken EU Cup dostępny jest [tutaj].

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments