Minion Kevin z pierwszym zwycięstwem w Tekken 8!

Kolejny udany wieczór dla TWT w Polsce!

Trzecia edycja CyberFight przeszła już do historii! W Warszawskiej Cybermachinie ponownie zameldowało się 48 graczy Tekkena 8, co cieszy z uwagi na to, że był to środowy wieczór!

Za turniejem ponownie stała ekipa BigOS i turniej przebiegł bardzo sprawnie, a całość zamknęła się w niecałe 5 godzin. Zwycięzcą okazał się Minion Kevin (znany również jako WhyFromPoland), który w finale pokonał zwycięzcę dwóch poprzednich CyberFightów — Zakuu. Top 4 zamknęli goście spoza województwa: Vergil i Jaskarnet! Całą drabinkę sprawdzicie tutaj: CyberFight III (start.gg), a VOD z całego wydarzenia tutaj: CyberFight III VOD – Twitch

Trzeba przyznać, że na Tekkenowej scenie robi się bardzo konkurencyjnie! W turniejach, które zebrały większą liczbę uczestników, wygrywało już 5 różnych graczy — Łakomy, Zakuu, FrizenBati Minion Kevin! Taka sytuacja bardzo cieszy, szczególnie w kwestii rankingu regionalnego TWT, gdzie prym wiodą Polscy gracze.

Następny przystanek Tekken World Tour 2024 w Polsce odbędzie się 2 czerwca podczas Sosnowieckiej Tekkenady! Z kolei do Warszawy (CyberFight IV) rozgrywki wrócą już 15 czerwca! Turniej odbędzie się w sobotę i wystartuje o wcześniejszej porze, co powinno pozwolić większej ilości graczy pojawić się na miejscu. Termin kolejnego turnieju w Poznaniu od Yomi również został potwierdzony i możecie już planować podróż na 22 czerwca (pod warunkiem, że nie lecicie do Włoch na OTB, albo do Szwecji na DreamHack Summer).

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments