Mayflash zapowiada sprzedaż swojego kontrolera bez gały

Nowa opcja dla ludzi nielubiących trzaskać gałą na lewo i prawo, już wkrótce pojawi się na rynku.

Na początku grudnia donosiłem wam o tym, że Mayflash planuje wejść na rynek kontrolerów do bijatyk typu All Button Controller z modelem F500 Flat. W zdobywających coraz większą popularność leverlesach (nie mylić z hitboxami — to nazwa własna), oczywiście nie ma gałki i operujemy wyłącznie na przyciskach.

Już teraz można sprawdzić kartę produktu na Amazonie. Możemy się z niej dowiedzieć, że kontroler będzie działać na: Xbox Series S/X, Xbox One, PS5, PS4, PS3, Nintendo Switch/Switch OLED /Switch Lite, Windows, Apple macOS/iOS/iPadOS, Android, SEGA Mega Drive Genesis mini, Astro City mini, NEOGEO mini, NEOGEO Arcade Stick PRO, Raspberry Pi, Steam Deck. Więc działa na wszystkim z tym wyjątkiem, że do pracy na PS5 potrzebny będzie dongle, a do XS wymagany będzie pad lub dongle.

Wymiary kontrolera to: 360*231.3*118.3 mm. Cena nie jest jeszcze pewna, ale ma się uplasować w okolicach 85 amerykańskich dolarów. Dodamy do tego vat i wyjdzie jakieś 500 zł w Polsce. Premiera ma się odbyć w połowie kwietnia.

Mayflash F500 Flat będzie wyposażony w 14 przycisków akcji, wyjście audio, 5 typów SOCD, wymienny art.

Ofertę w amerykańskim amazonie sprawdzicie tutaj: Amazon.com: MAYFLASH F500 FLAT. Na dniach kontroler powinien pojawić się w reszcie regionów sklepu amazon.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments