Masa materiałów z Tekken 8 trafiła do sieci!

W pokazie dla mediów udział wzięli m.in. Manieq, Bart i Di!

W ostatnim czasie Bandai Namco wspólnie z Cenega zorganizowali ewent dla mediów, na którym zaprezentowano Tekken 8 w pełnej wersji. Poza prasą i portalami, które piszą o grach, do 'testów’ przystąpiły ikony Polskiej Sceny Bijatyk:

  • Mariusz ManieQ Dziarmaga
  • Bartłomiej Bart Jakubczyk
  • Jakub Di Dudkowski

Duet tworzący Fighting Games Challenge skupił się na zaprezentowaniu postaci w ruchu i wypuścili dwa filmy. W pierwszym pokazali nam starcie pomiędzy Asuką (Bart) i Claudio (ManieQ), a w drugim podzielili się swoją opinią o grze.

Możliwe, że to nie jedyne materiały, jakie przygotowali, więc zostawcie u Mariusza suba i jak ten wrzuci nowy film, to będziecie gotowi. A nawet jeśli to wszystko, to ManieQ ruszył z serią FGC News, gdzie omawia najciekawsze aktualne informacje ze świata FGC.

Jakub z kolei skupił się na bardziej technicznej stronie informacji. Przede wszystkim zebrał on listy ruchów postaci, które nie był grywalne w ostatniej becie. Pokazał również kustomizację, mecz w Tekken Ball oraz początek trybu Arcade Quest.

Di wrzucił wszystko, co nagrał, więc u niego możecie zostawić suba, aby nie przegapić kolejnych odcinków Fajterkowa.

Chwilowy dostęp do gry otrzymali również ludzie z reszty świata i oni również nie czekali, aby się tym podzielić z fanami Tekkena. U Ripa możecie np. sprawdzić 1 rozdział Story Mode oraz utwory z kilku plansz, których jeszcze nie słyszeliśmy.

Aby trochę nasycić graczy, którzy sami chcieliby trochę powciskać w Tekken 8, Bandai Namco zapowiedziało wydanie dema gry! Tym razem ominie nas rozgrywka Online, a dostępna będzie tylko zawartość offline. Gracze będą mogli sprawdzić pierwszy rozdział Historii oraz zmierzyć się w lokalnym trybie Versus. W tym drugim trybie dostępnych będzie tylko czwórka wojowników: Nina, Jin, Paul i Kazuya. Wersja demonstracyjna najpierw trafi na PlayStation 5 (14 grudnia), a tydzień później na Xbox Series X|S i Steam.

Aby trochę nahajpować graczy na ten moment, 14 grudnia o 15:00 wrzucą do sieci specjalny pokaz Story Mode, a hostem wydarzenia będzie Xavier Woods z WWE.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments