Koniec Arc World Tour 2023!

Wiemy już, kto jest numerem jeden w GG:ST, GBFVR i UNI2, oraz co na nas czeka w przyszłości!

Powoli zbliżamy się do zakończenia wszystkich głównych tourów bijatykowych. Po Tekkenie, Street FighterzeKing of Fighters, w ten weekend dowiedzieliśmy się, kto może nazywać się najlepszym graczem pod słońcem w Guilty Gear -Strive-Granblue Fantasy Versus Rising i Under Night In-Birth II [Sys:Celes].

Pochodzący z Senegalu Verix od dzisiaj jest gościem rozdającym karty na scenie Guilty Gear -Strive-. W wielki finale pokonał Slasha z Arabii Saudyjskiej. Turniej wygrał — operując Nagoriyukim, a podobno postacie bez Air Dasha są słabe.

Najsilniejszą persona w uniwersum Granblue Fantasy Versus: Rising okazał się Fukunaga z Japonii, a tuż za nim uplasował się Koujicoco z USA. Duże brawa dla obu, a szczególnie dla tego drugiego, który by się tutaj nawet nie dostał, gdyby nie wygrał LCQ dwa dni wcześniej!

W najmłodszej grze z tegorocznych tourów, czyli Under Night In-Birth II [Sys:Celes] triumf odnieśli amerykanie, którzy zagarnęli dla siebie całe podium. Knotts, Mario i LPT wrócą do Ameryki z medalami w każdym kolorze!

Poza turniejami nie zabrakło okazji, aby deweloper podzielił się różnymi informacjami i zapewnił trochę atrakcji dla widzów. Koncert Naokiego Hashimoto i Aishy możecie sobie sprawdzić, a co do nowych wiadomości na temat gier od Arc System Works:

  • Ogłoszono, że Granblue Fantasy Versus: Rising również będzie częścią Arc World Tour 2024
  • Pokazano pierwszy zwiastun rozgrywki dla Vane’a z GBFVR
  • Ogłoszono, że ruszyły prace nad czwartą przepustką sezonową dla GGST
  • Zteasowano, że w maju trzecią przepustkę sezonową dla GGST zamknie Slayer

Następny finał World Tour? Mortal Kombat 1 podczas Final Kombat!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments