Już dzisiaj Ojczyznosław trafi do Mortal Kombat 1!

Nic tak nie nawadnia, jak szklanka mleka!

Posiadacze Kombat Packa już dzisiaj będą mogli szerzyć swoją sprawiedliwość przy pomocy Ojczyznosława (Homelandera) w Mortal Kombat 1. Jeśli jednak nie wydaliście dodatkowych pieniędzy na pełen zestaw, to nową postać zakupicie osobno 11 czerwca. W nowym zwiastunie możemy zobaczyć również Ferre, czyli kolejną postać Kameo. Ta jednak nie pojawi się w grze w momencie debiutu Ojczyznosława, a dopiero w drugiej połowie czerwca. Wczoraj odbył się również Kombat Kast, w którym przedstawiono rozgrywkowe mechaniki i ciekawostki zarówno Ojczyznosława, jak i Ferry.

Ojczyznosław jest najpotężniejszą istotą na planecie i liderem The Seven, elitarnej drużyny superbohaterów należącej do Vought International i zarządzanej przez nią. W świecie, w którym powstają „Supes”, jest najsilniejszy ze wszystkich. Ojczyznosław przedstawia się jako ostateczny patriota i obrońca, ale nie daj się zwieść jego gwiazdorskiej powierzchowności ani wysokiemu wskaźnikowi akceptacji. Jest morderczym, narcystycznym socjopatą z nienasyconą potrzebą potwierdzenia, miłości i władzy. Niszczenie wrogów i żądza władzy przez Ojczyznosława nie kończą się na jego świecie. Pretendenci z innych światów również staną w obliczu jego gniewu. Jak widać w nowym filmie, Ojczyznosław potwierdza dominację nad przeciwnikami dzięki swojej super sile, atakom powietrznym i zdolności do laserowego ostrzeliwania wrogów wzrokiem.

Zwiastun zapewnia również pierwsze spojrzenie na rozgrywkę Ferry, nowego Kameo DLC, które może pomagać podczas meczów za pomocą szeregu ruchów wsparcia. Ferra będzie dostępna jako część Kombat Pack i do samodzielnego zakupu w czerwcu 2024 r.

Mortal Kombat 1 DLC character Homelander launches June 4 for Kombat Pack owners, June 11 for all – Gematsu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments