Hunter x Hunter: Nen x Impact z nowymi materiałami

Na zainteresowanych czeka kilka materiałów wideo.

Eighting i Bushiroad nie tracą czasu. Po niedawnej zapowiedzi Hunter x Hunter: Nen x Impact powoli ruszają z ujawnianiem kolejnych informacji. Do sieci trafiło wiele materiałów wideo, które pozwoliły nam ujrzeć grę w ruchu.

Na pierwszy ogień poszła 13-minutowa rozgrywka od CAG Osaka. Japończycy mieli dostęp do grywalnego dema z EVO Japan i podzielili się swoimi wrażeniami z gry.

Później do ofensywy wydawniczej ruszył wydawca i zaczął wrzucać oficjalne materiały na temat gry. W tym pierwszy pełny zwiastun dla gry.

Dowiedzieliśmy się, na jakie platformy trafi Hunter x Hunter: Nen x Impact, a będą to PlayStation 5, Nintendo Switch i Steam. Poza szóstką wcześniej zapowiedzianych postaci, do walki stanie kolejna dziesiątka, co w sumie da nam 16 wojowników na start. Przy okazji zapowiedziano kolejne trzy postacie:

Ruszyła również oficjalna strona poświęcona grze. Na razie możemy na niej poczytać trochę o pierwszej szóstce postaci oraz o kilku mechanikach gry. Dużo więcej informacji możecie sprawdzić dzięki uprzejmości użytkownika twittera @GREATFERNMAN. Przetłumaczył on sporo treści z artykułu opublikowanego we wcześniej wspomnianym Famitsu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments