Frizen wygrywa Cyber Kombat!

Po miesiącu zmagań wiemy już, kto na ten moment rządzi Polskim Mortal Kombat.

Tour Cyber Kombat już za nami! Wczoraj w ciągu 6 godzin w Warszawskiej Cybermachinie odbył się turniej finałowy, na którym stawiło się 12 wcześniej zakwalifikowanych graczy. Przez ostatni miesiąc szereg graczy walczyło w Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie o miano pierwszego gościa z tytułem Mortal Kombat 1 w Polsce.

Wszyscy na pewno spodziewali się turnieju na wysokim poziomie, ale chyba nikt nie myślał, że wyjdzie to aż tak dobrze! Śmiało mogę powiedzieć, że w Polsce nie ma już słabych graczy, gdyż w niemal połowie wczorajszych starć zobaczyliśmy wynik 3:2. Trzecie miejsce zajął BB| Shiver, a wielkim finale spotkali się tB | Frizen oraz d1e! HeyaBanana. HeyaBanana rozgrzany szeregiem walk, zdołał nawet doprowadzić do resetu drabinki. Jednak po nim to Frizen się lepiej zaadoptował i w przekonującym stylu wygrał 3-0 zabierając ze sobą hulajnogę firmy Acer do domu!

Nawet jeśli nie macie 6 godzin wolnego czasu, to i tak powinniście zobaczyć powtórkę całości wydarzenia, gdyż tylu szalonych meczów, nie widziałem od dawna. Sam polecam wam obejrzeć spotkanie pomiędzy tB| Kappelem i d1e! dzikizachudxd1 – fantastyczne widowisko!

Całość obejrzycie tutaj: CYBER KOMBAT – Wielki Finał – Warszawa – 26.11.2023 – Twitch

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments