EVO zaprasza na Tekken 8 Showcase

Sama słodycz! Nowy Tekken Talk, ujawnienie nowej postaci, oraz turniejów mistrzów EVO Tekken 7 w Tekken 8!

Już 13 listopada o 2 rano odbędzie się Tekken 8 Showcase organizowany przez EVO. W jego trakcie zobaczymy starcie wszystkich mistrzów EVO Tekken 7, który sprawdzą się w starciach w Tekken 8. Poza tym odbędzie się Tekken Talk, w którym gośćmi będą Katsuhiro Harada, Michael Murray i Kohei Nakatsu Ikeda. Przed rozpoczęciem Tasty Steve przybliży kilka historii prosto ze społeczności FGC.

OGŁASZAMY POKAZ EVO TEKKEN 8

We współpracy z Bandai Namco Entertainment organizujemy ekscytujące wydarzenie 12 listopada 2023 r. o godzinie 17:00 czasu PST, podczas którego będziemy świętować dziedzictwo TEKKEN 7, a jednocześnie będziemy przygotowywać się do TEKKEN 8. Na początek mamy pokaz, w którym biorą udział wszyscy mistrzowie TEKKEN 7 Evo, rywalizując w TEKKEN 8. Zorganizujemy także najnowszy TEKKEN TALK z gośćmi specjalnymi, Katsuhiro Haradą, Michaelem Murrayem i Kohei „Nakatsu” Ikedą, podczas którego przedstawimy najnowsze postacie, funkcje i mechaniki, w tym ostateczne ujawnienie postaci startowej TEKKEN 8!

Siedmiu mistrzów TEKKEN 7 Evo zapoczątkuje rywalizację w TEKKEN 8 w unikalnym formacie drabinkowym, który rozpocznie się w 2015 i 2016 roku od meczów Nobi kontra Saint. Dołączą do nich Saint, JDCR, LowHigh, Book, Knee i Arslan Ash, gdy będziemy podróżować przez lata w tej drabince w stylu arkadowym, przedstawiając fanom Evo rywalizację w TEKKEN 8. Ci niesamowicie utalentowani gracze przez lata wielokrotnie udowadniali swoje umiejętności i nie jesteśmy w stanie wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani możliwością zgromadzenia ich wszystkich razem, aby zaprezentować TEKKEN 8. Mecze drabinkowe będą komentowane przez fenomenalnego Tasty Steve’a, Blood Hawka, i JustASpirit, dzięki swoim nieocenionym spostrzeżeniom i energii, zawsze będziesz na bieżąco.

Po meczu pokazowym odbędzie się ekskluzywny TEKKEN TALK z Katsuhiro Haradą, Michaelem Murrayem i Kohei „Nakatsu” Ikedą, podczas której szczegółowo omówimy charakterystykę najnowszych wojowników, w tym ujawnienie ostatecznej postaci startowej TEKKEN 8! Omówią także opinie z zamkniętych testów beta z ostatniej sesji, kluczowe informacje na temat finałów TEKKEN World Tour 2023 w Nowym Orleanie w przyszłym roku i nie tylko. Jesteśmy zaszczyceni możliwością podzielenia się tym spojrzeniem od Bandai Namco Entertainment z fanami TEKKENA na całym świecie.

Czy jesteś gotowy na następną bitwę? Będziemy transmitować na żywo na twitch.tv/evo 12 listopada 2023 o 17:00 czasu PST. Włącz stację wcześniej i obejrzyj Życie i Czasy Tasty Steve’a. To będzie Twój podgląd historii członków społeczności, którymi będziemy się dzielić przez cały 2024 rok. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą tymi niezwykłymi historiami z naszej społeczności.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments