Eddy, Battle Pass i trochę zmian w Tekken 8 już za 3 dni

Sprawdźcie, co się działo podczas porannego piątkowego pokazu Tekken Talk Live.

W piątek o 8 rano odbył się kolejny Tekken Talk Live poświęcony Tekken 8. W jego trakcie dowiedzieliśmy się kilku rzeczy, które znajdą się w grze już 2 kwietnia, oraz o kilku które pojawią się w przyszłości:

  • Pluggowanie — Twórcy zbanowali tysiące graczy, którzy nie mają psychy i uciekali od starć. Udało im się naprawić błąd, który nie pokazywał aktualnego ratio disconnectów. W przyszłości pluggerzy będą musieli grać ze sobą.
  • Błędy — Naprawiono kilka błędów, w tym ten odpowiedzialny za brak możliwości wyrwania rzutu, jeśli mieliśmy wciśnięty przycisk, którym się wyrywamy.
  • Balans — Mnóstwo postaci zostało lekko dotkniętych, w tym Azucena ze swoim 3,2 z biegu. Pokazano dwa rankingi popularności i wytłumaczono, że balansowanie postaci będzie wolniejsze, bo nie mogą tego robić na podstawie tylko jeden z dwóch grup graczy (noobów lub pro).
  • Kolejne aktualizacje — Jeszcze jedna przypominające skalę zmian dotychczasowych trafi do gry przed EVO Japan. Po turnieju zaś przyjdzie pora na buffy dla mniej popularnych postaci.
  • Tekken Fight Pass — Do gry 2 kwietnia trafi Battle Pass. Będą dwie wersje darmowa i płatna. Podnosić poziom przepustki będziemy za pomocą zadań codziennych i tygodniowych. Do odblokowania będą głównie elementy do kustomizacji oraz Monety Tekken.
  • Eddy — Nasz ulubiony Brazylijski Capoeirista trafi do gry 2 kwietnia! Ale tylko jeśli macie wersję Deluxe gry, reszta graczy będzie musiał poczekać do 5 kwietnia.

Oczywiście w trakcie niemal dwuipółgodzinnego pokazu działo się znacznie więcej, ale to były najważniejsze informacje. Całość możecie sprawdzić tutaj: TEKKEN Talk Live: EDDY GORDO SPECIAL (youtube.com). Zróbcie, to jeśli chcecie się sporo dowiedzieć o Edziu, który już za chwilę będzie się kręcił po planszach w grze. Jeśli on was nie grzeje, to możecie tylko rzucić okiem na jego pełny zwiastun.

Wszystkie szczegóły następnej aktualizacji znajdziecie tutaj: TEKKEN 8 – Patch Notes 1.03.01 | Bandai Namco Europe (bandainamcoent.eu)

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments