Dzisiaj startuje BOLZGA ARENA, a na ligę SF6 musimy jeszcze trochę poczekać

Już dzisiaj startują rozgrywki w Tekken 8, a na Stryta czekamy do marca.

BOLZGA ARENA

Polskie społeczności są bardzo płodne w ostatnich miesiącach. Po kilku turniejach pora na regularne ligowe rozgrywki. Stworzenia takich podjął się Frizen, który za pośrednictwem discorda Tekken Bolzga, rusza już dzisiaj z pierwszą kolejką rozgrywek w Tekken 8. Zapisać się możecie w każdym momencie na discordzie TB: https://discord.gg/rEyW3c5TAP

Rozgrywki są oparte na zasadach TWT z tą różnicą, że gra się FT5. Grać będzie można trzy razy w tygodniu: wtorek, czwartek i niedziela. O 18:00 w te dni zostaną wylosowane pary meczowe na podstawie systemu rankingowego True Skill. Po poznaniu swojego rywala gracze mają 6 godzin (do północy danego dnia) na rozegranie swojego spotkania i wpisania wyniku.

Wszyscy chętni do zabawy są mile widziani! System True Skill jest gwarancją wyrównanych starć, więc nie musicie się martwić, że ciągle będziecie trafiać na najsilniejszych lub najsłabszych zawodników. Po kilku kolejkach starcia powinny być bardzo wyrównane. Więcej informacji o lidzie znajdziecie na discordzie Tekken Bolzga.

STREET FIGHTER POLSKA LIGA

Na początku lutego miała wystartować nowa liga Street Fighter 6 organizowana przez ludzi z discorda Street Fighter Polska. Niestety start rozgrywek został przeniesiony na początek marca.

Także jak sami możecie przeczytać powyżej, nowa planowana data ligi idealnie spina się ze startem drugiego roku rozgrywek w Street Fighter. Wolny czas możecie wykorzystać na podskillowanie i zapisanie się do rozgrywek, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Pierwszy krok wykonacie tutaj: https://sfpolandleaguesystem.pl/, a drugi tutaj https://discord.gg/2XeKGJ9xC4, kolejność dowolna.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments