Dziesięciolecie Killer Instinct bez tajemnic

Po wczorajszym strimku Iron Galaxy zostawiło graczy bez dodatkowych pytań.

Killer Instinct skończyło przedwczoraj 10 lat! Z tej okazji odbył się stream zapowiedziany trzy dni temu. Na kanale IronGalaxy Sajam, Keits i DJames, przedstawili wszystko co od kilku miesięcy przygotowywali na ten dzień.

Balans Postaci

Witajcie, Zabójcy! Już dawno nie było patcha.

Wersja 3.9.13 została wydana 16 sierpnia 2018 r. i przez pięć lat od tego czasu mnóstwo z Was nadal gra w Killer Instinct, opracowuje nowe strategie i naciska na najwyższe poziomy rozgrywki. Po tak długim czasie otrzymaliśmy rzadką okazję, aby jeszcze raz przeprowadzić tuning, więc w tajemnicy zrekrutowaliśmy kilku najsilniejszych i najmądrzejszych graczy KI, aby uzyskać ich opinie na temat drobnych poprawek, które chcieliby zobaczyć.

Celem tej aktualizacji balansu jest zmniejszenie frustracji niektórych z najsilniejszych postaci w grze, a jednocześnie okazanie odrobiny miłości postaciom, które mają tendencję do borykania się z problemami nawet po 5 latach wysiłku gracza. Nie każda postać otrzymuje zmiany, a nadchodzące zmiany w większości przypadków nie będą miały większego wpływu na Twój styl gry. Jeśli Twoja postać nie uległa żadnym zmianom, pamiętaj, że niektóre z trudniejszych pojedynków mogły stać się łatwiejsze! Mamy nadzieję, że te zmiany tchną nowe życie w scenę KI i nie możemy się doczekać, aby oglądać wasze zmagania tak długo, jak długo będziecie się przy tym dobrze bawić.

Zespół chce szczerze podziękować społeczności za jej pasję i zaangażowanie w Killer Instinct. Jeśli nigdy nie przestałeś grać, mamy nadzieję, że aktualizacja naprawdę Ci się spodoba. Jeśli wrócisz ze względu na zmiany, społeczność powita Cię z otwartymi ramionami i pomoże Ci nadrobić zaległości, ponieważ pomimo tego, że są Killerami, są naprawdę mili.

Wszystkie szczegóły zmian znajdziecie w obszernych patch notesach dotsępnych tutaj: Patch Notes 3.10 (UPCOMING)

Killer Instinct Anniversary Edition

Drodzy łamacze kombinacji,

Tutaj James Goddard! Przede wszystkim w imieniu wszystkich, którzy kiedykolwiek pracowali nad Killer Instinct, chciałbym podziękować wam, naszej społeczności, za dziesięć niesamowitych lat KI. Wasze wsparcie umożliwiło nam dalsze działanie przy KI i jesteśmy dumni, że możemy być tutaj z okazji 10. rocznicy powstania gry, aby przekazać wam aktualizację, która, mamy nadzieję, zachwyci nowych i starych fanów.

Dla tych z Was, którzy oglądali dzisiaj transmisję deweloperską z okazji 10. rocznicy powstania Iron Galaxy, będzie to podsumowanie – ale tutaj znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, jak będziemy konsolidować i usprawniać kilka wersji Killer Instinct, aby zapewnić każdemu lepszy dostęp do starszej wersji zawartości dodatkowej. (A jeśli nie udało Wam się dotrzeć na transmisję, poniżej znajdziecie link do VOD!)

Po pierwsze, jeśli posiadasz już zawartość premium (wojownicy, skórki, akcesoria itp.) w Killer Instinct na Xbox/PC lub Steam, nadal będziesz mieć odblokowaną tę zawartość w Killer Instinct Anniversary Edition.

Po wydaniu naszej aktualizacji z okazji 10. rocznicy dostępne będą dwie wersje KI:
 • Podstawowa gra Killer Instinct będzie BEZPŁATNA na wszystkich platformach: konsolach Xbox (One, Series X|S), komputerach PC z systemem Windows i Steam. Zawierać jednego darmowego wojownika dostępnego w trybie rotacyjnym oraz tryby: jednoosobowy, lokalny i rankingowy.
 • Edycja rocznicowa Killer Instinct (29,99 USD) będzie zawierać wszystkich 29 wojowników i całą zawartość premium, jaką kiedykolwiek wydano: VIP Booster Double XP, akcesoria świąteczne i nie tylko.

Krótko mówiąc, aktualizujemy wszystkie wersje Killer Instinct do edycji Anniversary. Oto, co to oznacza w przypadku aktualizacji wersji:
 • Na konsolach Xbox i komputerach z systemem Windows:
  • Killer Instinct Definitive Edition zostanie wycofany ze sklepu i zastąpiony przez Killer Instinct Anniversary Edition. Wszystkie zakupione edycje ostateczne zostaną bezpłatnie zaktualizowane do edycji rocznicowej.
  • Poniższa zawartość dla dorosłych zawarta w KI Definitive Edition NIE będzie uwzględniona w Anniversary Edition:
   • Aplikacja Definitive Edition (zawierająca wywiady z twórcami, grafiki koncepcyjne i ścieżkę dźwiękową do Killer Cuts)
   • Xbox KI Classic 1 i 2
   • Ale nie martw się! Jeśli posiadasz już cyfrową wersję Killer Instinct Definitive Edition, nadal będziesz mógł pobrać powyższą zawartość nawet po wycofaniu wersji Definitive Edition.

Na Steamie:

 • Obecna dostępna wyłącznie do zakupu wersja Steam gry Killer Instinct zostanie zastąpiona przez Killer Instinct Anniversary Edition. Wszystkie zakupione wersje Steam gry Killer Instinct zostaną zaktualizowane do wersji Anniversary Edition za darmo.
 • Dodatkowo stałe wzmocnienie podwójnych PD VIP oraz kolory Złotego Boga i Argentowego Całunu Gargosa będą po raz pierwszy dostępne na Steamie w ramach Edycji Anniversary.

Wycofujemy także wszelkie zakupy a la carte poszczególnych wojowników i różnych edycji. Pamiętaj: wszystko, co kupiłeś wcześniej, pozostanie w Twojej bibliotece i nadal będziesz mieć do tego dostęp.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments