Dragunov dostał zwiastun z Tekken 8

Sambo Commando dostało znacznego kopa w kolejnej teczce!

Trzecia środa z rzędu i o 15:00 dostaliśmy kolejny zwiastun wojownika, który będzie się bił w Tekken 8. Tym razem Bandai Namco przedstawiło rosyjskiego łamacza serc — Dragunova.

Siergiej Dragunow jest użytkownikiem Commando Sambo i budzi strach ze względu na swój pseudonim „Biały Anioł Śmierci”, czyli imię, które zdobył dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom bojowym.

Podczas gdy świat był uwikłany w konflikt zbrojny pomiędzy Mishima Zaibatsu i G Corp, Dragunov dołączył do Turnieju Króla Żelaznej Pięści z myślą o pewnym celu.

Jednak w połowie turnieju organizator turnieju, Heihachi Mishima, znika, co powoduje zatrzymanie rywalizacji.

Dragunov wraca do domu i w uznaniu zaangażowania w pracę otrzymuje po raz pierwszy w życiu dłuższy urlop.

Chociaż Dragunov jest znany ze swojego intensywnego stylu pracy, krążą plotki, że nie odpoczywa nawet podczas snu, aby po powrocie do pokoju jego kroki były lekkie.

Dragunov wraca do swojego gabinetu, wyjmuje z sejfu stary notatnik z dziwną oprawą i zaczyna go przeglądać.

Wśród przyjaciół budził strach jako „Biały Żniwiarz” ze względu na niesamowity wygląd. Jednak bezwzględny Dragunow, zawsze pisał coś w dobrym nastroju.

-Jednak prawdziwą naturą notatnika była „lista rzeczy, które chciał zrobić podczas swoich długich wakacji”, którą spisywał przez długi czas.

Dragunov rozgrzewa się, popijając domowy sviten, nuci i przeglądając swój notatnik, kiwa głową z satysfakcją.

Spoglądając wstecz na swoje dawne wcielenie, Dragunov skupia się na czymś, co byłoby szczególnie trudne do osiągnięcia, i postanawia wcielić to pragnienie w życie.

Następny zwiastun postaci powinien zadebiutować za tydzień o 15:00 (13 grudnia). Plotki przestały się sprawdzać, więc teraz może to być dowolna postać z pozostałych: Yoshimitsu, Shaheen, Kuma, Panda, Lee, Alisa, Zafina lub Devil Jin. Bardzo możliwe, że jednak coś nowego o grze usłyszymy w piątek rano podczas tegorocznego The Game Awards.

Tekken 8 zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC już 26 stycznia 2024 roku.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments