dEF wygrywa we Wrocławiu, Van i Kejim w Poznaniu, a Lord Venom w Londynie

Podsumowanie weekendowych wydarzeń na turniejowej scenie
Cyber Kombat

Trzeci turniej kwalifikacyjny Cyber Kombat odbył się wczoraj we Wrocławiu. Jak zwykle na miejscu stawiła się liczna grupa graczy Mortal Kombat 1. Turniej wygrał dEF, który w finale pokonał TheDarkLorda. Na trzecim miejscu uplasował się goro9595 i tym samym zamknął trójkę graczy, którzy wywalczyli awans na finały w Warszawie.

Całą drabinkę znajdziecie tutaj: CYBER KOMBAT – Kwalifikacje III – Wrocław – 18.11.2023

Po rozdaniu nagród 7horx (główni organizator/administrator) zaprosił wszystkich na ostatnie kwalifikacje w Warszawie, zapisać możecie się tutaj: [click]. Wspomniał również, że finały, które odbędą się dzień później (następna niedziela), będą strimowane. Na kanale YouTube 7horxa możecie zobaczyć powtórki finałów z dwóch poprzednich kwalifikacji, a na dniach powinny się tam znaleźć mecze z Wrocławia.

Na turnieju pojawił się Di, który zadbał o transmisję, więc część turnieju możecie sprawdzić na jego kanale YouTube. Przy okazji wrzucił on szósty odcinek Fajterkowa, gdzie opowiadał co nieco o turnieju.

Double Impact Vol. II

W Poznaniu odbyła się druga edycja Double Impact! Havoc i spółka ponownie zaprosili na scenę graczy King of Fighters XV oraz Street Fighter 6. Dodatkowo na miejscu wszyscy gracze wybrali bonusowy turniej — wybór padł na Samurai Shodown. W KOF-ie wygrał Van, który w finale pokonał dor3ka. Również w turnieju Samurai Shodown to Van stanął na najwyższym szczycie podium, lecz tam w finale pokonał Kejima. Sam Kejim tego dnia również wrócił ze złotem do domu, zwyciężając w turnieju Street Fighter 6, gdzie w finale pokonał YanQa.

Drabinka Double Impact Vol.IIKing of Fighters XV
Drabinka Double Impact Vol.IIStreet Fighter 6
Drabinka Double Impact Vol.IISamurai Shodown
STREET FIGHTER LEAGUE PRO-EUROPE

Jesteśmy również po pierwszej kolejce drugiego sezonu STREET FIGHTER LEAGUE PRO-EUROPE. Odbyły się trzy mecze i w jednym z nich udział wziął Lord Venom. Niestety reprezentant 00NATION, musiał uznać wyższość Problem X-a – reprezentanta MOUZ. Na szczęście reszta kolegów z drużyny nie zawiodła i doprowadziła do tie-breaku. Do finałowego meczu 00Nation wybrało Polaka, a MOUZ wybrało Problem X-a, a więc dostaliśmy rewanż! W bo1 nasz 23-letni rodak nie dał szans swojemu przeciwnikowi i zapewnił zwycięstwo 00Nation w pierwszej kolejce ligi.

Swoje mecze wygrały również drużyny BMS I BK ROG. Powtórkę wszystkich spotkań znajdziecie tutaj: Street Fighter League: Pro-EUROPE 2023 – WEEK 1

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments