Combo Devils to nowa bijatyka niezależna

Smash, Aether, Brawlhalla, Multiverus, Nickelodeon, jak widać, nadal jest miejsce na kolejnego platformera.

Mimo że bijatyki nadal uznawane są za niszowy gatunek, to jednak nie brakuje na rynku tworów niezależnych. Właśnie taką propozycję mają dla nas deweloperzy z Punkzilla, którzy zapowiedzieli swoją bijatykę platformową — Combo Devils. Twórcy chcą stworzyć produkt skierowany zarówno do graczy zawładniętych rywalizacją, jak i dla tych, którzy cenią wyzwanie generowane przez komputer. Data premiery nie jest jeszcze znana, a platformą docelową na ten moment jest Steam.

Kluczowe elementy:
  • Platformówka-Beat em’ Up Roguelite: Przetrwaj tak długo, jak możesz, z przyjaciółmi lub solo, eksplorując i radząc sobie z coraz trudniejszymi wyzwaniami rzucanymi na ciebie. Wybierz cechy postaci i znajdź atuty i przedmioty, które pomogą Ci pokonać te trudne poziomy i bossów.
  • Tryb kampanii: Poznaj mechanikę naszej gry poprzez wciągające poziomy, które służą jako samouczki, które w zabawny sposób uczą mechaniki gry. Zaawansowany samouczek przebrany za kampanię platformową. Planujemy stworzyć tryb kampanii w zależności od uzyskanych funduszy.
  • Tryb Versus: Nasz premierowy tryb rozgrywki nagradza graczy, którzy poświęcają czas na naukę stylu walki każdej postaci.
  • Nagrody i kosmetyki: Odblokuj kosmetyki i nagrody, które powiedzą ci więcej o historii twojej postaci.
  • Minigry: Graj w trybie piłki nożnej, teście celu, wyzwaniach wyścigowych i nie tylko w trybach kampanii i Roguelite jako minigry.
  • Wartość turniejowa: Wspieranie turniejów bijatyk to ogromna pasja naszego zespołu. W pełni chcemy wspierać naszych graczy, organizując turnieje i zbierając fundusze, aby mieć duże pule nagród, które gracze mogą zdobyć, grając w naszą grę na turniejach.
  • Rollback netcode: Zbudowany z funkcją RN, zapewniającą najnowocześniejsze płynną rozgrywkę przez sieć.
  • Znajomy ruch: Jeśli grałeś w inne szybkie platformówki, poczujesz się tutaj jak w domu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments