Beta Granblue Fantasy Versus: Rising odbędzie się dopiero w Lipcu

Na osłodzenie dostaliśmy trailer Siegfrieda — jednego z trzech nowych wojowników w grze.

Już mieliśmy się witać z gąską, już mieliśmy grać w online betę Granblue Fantasy Versus: Rising, a jednak trzeba będzie poczekać do połowy lipca. Jednocześnie Cygames i Arc System Works wydali następujące oświadczenie:

Tetsuya Fukuhara — Dyrektor Kreatywny

Aktualizacja harmonogramu wydania wersji beta online

Uwaga, skoczkowie! Nasz zespół pracuje nad wieloma problemami ze stabilnością, które zmuszają nas do opóźnienia internetowej wersji beta Granblue Fantasy Versus: Rising. Przygotowujemy teraz klienta do uruchomienia bety.

Nowa data testów przewidziana jest na połowę lipca. Zdajemy sobie sprawę, że to prawie dwa miesiące później niż pierwotnie planowaliśmy, za co serdecznie przepraszamy. Jeśli chodzi o wydanie samej gry, wciąż jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia naszego początkowego celu. Konkretne daty zostaną ogłoszone po zakończeniu nadchodzących testów.

Na koniec, zgodnie z obietnicą zawartą w nowym zwiastunie Siegfrieda, który pojawił się dzisiaj, trzeci dodatek do składu GBSVR zostanie ujawniony na początku lipca. Po tym ogłoszeniu pojawi się kilka innych opisujących nowe mechaniki, tryby gry i nie tylko. Bądźcie na bieżąco!

Granblue Fantasy Versus: Rising to odświeżona wersja Granblue Fantasy Versus, która w tym roku ma zadebiutować na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Twórcy obiecują nowe mechaniki, tryby, scenariusze, oraz wiele innych. A co najważniejsze w grze znajdzie się roleback netcode razem z crossplayem.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments