B. Jenet i Vox Reaper dołączają do Fatal Fury: City of the Wolves

W South Town powoli robi się tłoczno.

Fatal Fury: City of the Wolves zadebiutuje na początku przyszłego roku na PlayStation 4 i 5, Xbox Series X\S oraz na Steam i Epic Game Store, a teraz wiemy, jakie dwie kolejne postacie będą grywalne!

SNK ogłosiło, że w South Town nie zabraknie — B. Jenet i Vox Reapera!

B. Jenet (głosu użycza Amber Lee Connors w języku angielskim, Mikako Komatsu w języku japońskim) – Kapitan Lilien Knights, załogi cnotliwych piratów, B. Jenet podejmuje zupełnie nietypową decyzję. Z Kainem i Grantem w głowie podczas i po wydarzeniach z poprzedniego turnieju, postanawia zostać w South Town. Dziwnie niezdolna do wyrażenia swoich myśli na głos, widzi nadchodzący turniej KOF jako prawdziwe błogosławieństwo w przebraniu: szansę, by przemówić poprzez czyny, a nie słowa!

FATAL FURY: CotW |B. JENET – YouTube

Vox Reaper (głosu użycza Erik Ransom w języku angielskim, Toshiyuki Toyonaga w języku japońskim) – Ten uliczny zabójca zostaje wysłany, aby upolować i wyeliminować Kaina R. Heinleina. Chociaż próba została udaremniona, wychodzi z potyczki w kiepskim stanie. Ochroniarz Kaina, Grant, po dostrzeżeniu talentu i potencjału młodzieńca, postanawia wziąć go pod swoje skrzydła. Otrzymawszy nowe życie i chcąc spełnić życzenia swojego umierającego mistrza (nie wspominając o wielkich ambicjach samego Kaina), Vox przemierza krwawe pole bitwy, jakim jest South Town — odrodzony demon.

Ukochana seria Fatal Fury firmy SNK trafiła na rynek w 1991 roku, zapoczątkowując boom bijatyk w latach 90., który ogarnął całą branżę. Garou: Mark of the Wolves (wydana w 1999 roku) przez jakiś czas była najnowszą odsłoną serii. Ale to wszystko ma się zmienić: 26 lat później na scenie pojawi się zupełnie nowa odsłona — Fatal Fury: City of the Wolves!

Fatal Fury: City of the Wolves charakteryzuje się unikalnym stylem graficznym, który pobudza zmysły, innowacyjnym systemem REV, który zwiększa emocje, a także wieloma innymi systemami walki, jeszcze bardziej rozbudowanymi niż wcześniej. Gra tchnie również nowe życie w serię, wprowadzając dwa odrębne schematy sterowania (zapewniające zabawę i emocje zarówno nowicjuszom, jak i weteranom), a także inne świeże funkcje i elementy.

Ulice South Town to wylęgarnia akcji, niewyobrażalnych marzeń i jeszcze bardziej szalonych ambicji. Oto, nareszcie, nowa legenda ma szansę się objawić…

Fatal Fury: City of the Wolves adds B. Jenet and Vox Reaper; confirmed for PS5, PS4, Xbox Series, and PC – Gematsu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments