Akuma za trzy tygodnie trafi do Street Fightera 6

Problemy, problemy, problemy — dla wszystkich jego przeciwników!

Ale ten czas leci, już tylko miesiąc dzieli nas od pierwszych urodzin Street Fighter 6! Mimo wszystko, zanim na dobre rozgościmy się w dobrociach drugiego sezonu, to jeszcze na pożegnanie czeka nas starcie ze starym znajomym! Akuma już 22 maja zacznie siać terror w strytku, ale to nie wszystko, co będzie na nas czekać.

Uwolnij swojego wewnętrznego demona, gdy legendarny Akuma dołączy do składu Street Fighter 6 od 22 maja. Zaraz obok Akumy pojawią się trzy ważne nowe aktualizacje:

  • Walcz ze stylem, gdy trzecie stroje będą dostępne dla wszystkich postaci Roku 1, w tym Rashida, A.K.I., Eda i Akumy. Posiadacze Przepustki Ultimate na Rok 1 otrzymają je automatycznie 22 maja wraz z kolorami 1-10.
  • Do gry nadchodzą długo oczekiwane aktualizacje balansu. Więcej szczegółów na ten temat podamy w nadchodzących tygodniach.
  • Ujawniono najnowszą planszę w Street Fighter 6, Enma’s Hollow, w której przebywa Akuma, aby kontynuować swój piekielny trening. Posiadacze Przepustki Ultimate na Rok 1 automatycznie otrzymają do niej dostęp 22 maja.

Akuma wkracza od razu do akcji we wszystkich trzech trybach gry Street Fighter 6, w tym w World Tour, w którym możesz dowiedzieć się więcej o jego historii, Battle Hub, w którym możesz zastosować jego ruchy do własnego awatara, a także w klasycznej grze Fighting Ground. Sprawdź także jego styl Outfit 2, zainspirowany jego debiutanckim wyglądem w Super Street Fighter II Turbo.

A teraz próbka niektórych jego ekscytujących i demonicznych ruchów:

  • Gou Hadoken – niesławna kula ognia Akumy powraca i można ją naładować, aby wystrzelić „czerwoną kulę ognia”, która daje mu więcej opcji trafienia lub bloku.
  • Ashura Senku – Podobnie jak w poprzednich wersjach, Akuma używa Ashury Senku, aby szybować po polu bitwy spowitym cieniem.
  • Adamant Flame – Jeden z nowych ruchów Akumy, podczas którego wykonuje pchnięcie do przodu pochłonięte płomieniami. Ten ruch jest przydatny w kombinacjach i wykorzystywaniu wrażliwych przeciwników ze względu na jego duży zasięg.
  • Messatsu Gohado – Super Sztuka Akumy poziomu 1, w której wystrzeliwuje wysoce skoncentrowaną kulę Satsui no Hado.
  • Empyrean’s End – Super Sztuka Akumy poziomu 2, w której zamienia Satsui no Hado w potężny płomień i podpala go w przeciwniku.
  • Sip of Calamity – pierwsza supersztuka Akumy na poziomie 3, podczas której rzuca przeciwników na ziemię twarzą w twarz, a następnie zadaje pojedynczy niszczycielski cios.
  • Shun Goku Satsu lub „Wściekły Demon” – Tę drugą supersztukę poziomu 3 można wykonać tylko wtedy, gdy jego witalność jest wystarczająco niska, aby można było zastosować sztukę krytyczną i można jej użyć do zakończenia kombinacji. Tym razem pozwala ci zobaczyć, co dzieje się podczas trwających sekundę koszmarów.
Street Fighter 6 DLC character Akuma launches May 22 – Gematsu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments