Akuma szykuje się do wiosennego debiutu!

W Street Fighter 6! Gracze Tekkena mogą nadal spać spokojnie.

Wczoraj wieczorem, zanim zboardowałem śpiulkolot, odbyła się druga część prezentacji Capcom Highlights. Poza treściami o jakichś grach z potworami odbył się również segment poświęcony Street Fighter 6.

Capcom pokazał teaser Akumy – ostatniej postaci pierwszej przepustki sezonowej SF6. Trafi on do gry w trakcie nadchodzącej wiosny.

Demoniczny Akuma dołącza do składu Street Fighter 6 i uzupełni listę postaci z pierwszego roku przepustki w wielokrotnie nagradzanej bijatyce, kiedy wyjdzie na ulice wiosną 2024 roku! Gracze zobaczą Akumę we wszystkich trzech trybach gry, w tym Fighting Ground, World Tour i Battle Hub. Nie możemy się już doczekać, aż wkrótce udostępnimy znacznie więcej informacji na temat Akumy. Bądźcie czujni jeszcze w tym roku, aby poznać urzekające ogłoszenia dotyczące zawartości Roku 2 i potencjalnie nawet ciekawe wydarzenia, które pojawią się w Battle Hub!

Nie zapomnijcie także sprawdzić dostępnej w tym miesiącu przepustki bojowej z motywem Mega Mana w Street Fighter 6 Battle Hub. Do odkrycia jest mnóstwo zawartości i nagród związanych z ulubionym przez wszystkich robotem, w tym organizowane w tym miesiącu wydarzenie Street Voter, podczas którego gracze mogą głosować na swoją ulubioną grę Mega Man.

Na koniec ogłoszono, że podczas Capcom Cup XI, będącego epickim zakończeniem tegorocznego nadchodzącego sezonu Capcom Pro Tour (CPT), po raz kolejny przyznana zostanie zwycięzcy Wielkiego Finału nagroda główna o wartości 1 miliona dolarów! Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom z całego świata, którzy są gotowi sprawdzić swoje siły przez cały sezon CPT 2024. Street Fighter League (SFL): Pro-JP 2024 ugości także trzy nowe drużyny — Crazy Raccoon, FUKUSHIMA IBUSHIGIN i Yogibo REJECT — co czyni ten sezon najbardziej zaciętym w historii, w którym o tytuł zawalczy 12 drużyn. Sezon SFL JP 2024 rusza już w lipcu!

Newsletter Capcom

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments