3goo wyda The Rumble Fish+ w grudniu!

Kolejny klasyk powraca w nieco odświeżonej formie.

Deweloper Dimps Corporation wspólnie z wydawcą 3goo ogłosili, że 20 grudnia wydadzą The Rumble Fish+. Odświeżona wersja arcade wyposażona w kilka nowości zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Steam.

Oficjalne Informacje

The Rumble Fish, gra stworzona w 2004 roku przez DIMPS, znaną z płynnej animacji i głębokiej mechaniki gry, powraca jako The Rumble Fish +, pełna nowych funkcji.

Od trybu PvP online z funkcją Rollbacku po tryb treningowy z funkcjami takimi jak nagrywanie i odtwarzanie CPU – wszystko, czego potrzebujesz jako miłośnik bijatyk, jest tutaj!

Główne tryby gry:

  • Arcade
  • Lokalny versus
  • PvP Online
  • Trening

Nowa funkcja: Do ustawienia zachowania wroga w trybie treningowym dodano funkcję nagrywania i odtwarzania przez CPU. Teraz możesz nagrywać dane wejściowe dla CPU i odtwarzać je, aby ćwiczyć.

Wybór kolorów postaci: Wybierając wojownika na ekranie wyboru postaci, możesz wybrać różne kolory bohatera w zależności od naciśniętego przycisku (LP, LK, SP, SK, D, START). Domyślny kolor to LP.

Jak grać jako Greed: Na ekranie wyboru postaci wprowadź następujące polecenie:

  1. W PRAWO x2 z kursorem na Orville
  2. W LEWO x1 z kursorem na Tyfonie
  3. W LEWO x3 z kursorem na Boyd
  4. W PRAWO x2 z kursorem na Zen
  5. Na koniec naciśnij UP, a Greed pojawi się jako postać do wyboru.

Historia: Jest koniec XX wieku… Katastrofa żywiołowa na dużą skalę nawiedziła wschodnią część kraju. Zniszczyła sektor finansowy i spowodowała oszałamiającą liczbę ofiar śmiertelnych. U zarania XXI wieku konglomerat PROBE-NEXUS, powszechnie znany jako Probe, rozpoczął prace odbudowy tego wschodniego obszaru. W jego odbudowę włożono kolosalny kapitał i najnowocześniejszą technologię. Wieżowce zawstydzające stare wieżowce wraz z największym na świecie centrum handlowym i obiektami rekreacyjnymi. Były to olśniewające narodziny symbolu nowego stulecia. Które zostało ochrzczone jako Zone Prime.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments